Ilhan Ersahin’s Istanbul Sessions: молекулярний етно-ф’южн тріп
для тих, хто не потрапляє на Alfa Jazz Fest

23 червня, у п’ятницю, у клубі SENTRUM о 20:00 простір вибухне на молекули. Вперше в Україні лунатиме безкомпромісний турецький етно-ф’южн, розігрітий українським інді-роком. На одній сцені зустрінуться геніальний джазовий саксофоніст-імпровізіоніст, учасник цьогорічного Alfa Jazz Fest, Ільхан Ерсахін з його Istanbul Sessions і київська група BeTwins, організатор цього тріпу.

Концерт у Києві - квінтесенція дивовижної зустрічі із Ільханом у Стамбулі у грудні 2016. Точніше, з його нереально живим і вибуховим саксофоном та Istanbul Sessions, які зародили у душі Томи Бутко, автора та вокаліста пісень київської групи BeTwins, віру у справжні дива,стан тотального щастя і єдиного бажання, аби Ільхан виступив у Києві та охопив на кілька годин щастям кілька сотень українців.

“Я мрію, щоб на концерті Ільхана у Києві відбулось диво - вибух краси, любові і пробудження нереальної пристрасті до життя для тих, хто буде там. Щоби в цей день в SENTRUM відбулась справжня чесна зустріч тих, хто грає музику і не може без неї і тих, хто прийде на концерт. Музика, а тим більше, архетипічна - це один із найпотужнішихінструментів відкриття сердець для великих надій, див та любові”, - говорить Тома.

Ільхан Ерсахін - один із небагатьох представників андерграундної сцени Нью-Йорку, власник лейблу Nublu Records, засновник десятків джазових фестивалів по всьому світу. Його можна побачити на джемі з The Red Hot Chili Peppers в Сан-Паулу або на концерті з Бугге Весселтофтом в Токійському клубі Blue Note, а ще - виловити десь у Європі на одній сцені з циганами.

Молекулярний етно-фьюжн тріп триватиме дві години. Його розпочне група BeTwins у складі:
Тома Бутко - вокал, гітара, слова, музика.
Іра Бутко - вокал, перкусія.
Сергій Гаврилюк - гітара.
Іван Літвінов - бас.
Юрій Грузинський - клавішні.
Віктор Герчев - барабани.
і продовжить Ilhan Ersahin’s Istanbul Sessions у складі:
Ilhan Ersahin - тенор-саксофон
Ozan Musluoglu - бас
Turgut Alp Bekoglu - барабани
Izzet Kizil - перкусія