Shanis – яскрава представниця нової хвилі української музики. Не дивлячись на доволі молодий вік Shanis вже має чималий сценічний досвід. Стартом її кар’єри можна вважати тв-проект “Шанс’’, де Shanis відкрила себе широкій аудиторії як талановита співачка. Згодом Shanis проходить у фінал проекту “Голос країни”, ще раз заявивши про себе як про одну з кращих вокалісток країни. Після чого були спроби працювати в таких стилях як поп-рок і навіть фолк. Та по-справжньому Shanis знайшла себе в музиці соул, джаз. Це сталося завдяки знайомству з талановитим автором пісень та саунд продюсером Елай Джей, співпраця з яким незабаром переросла в особисті стосунки.

В 2014 році Shanis представила пісню “Моя душа” , написану Елай Джей в рамках національного відбору “Євробачення”. Співачка увійшла до фіналу відбору, журі оцінили пісню та виконання як одну з кращих на конкурсі.

У слід за цим, Shanis випустила композицію Елай Джи “Веси”, за участю оркестра Збройних Сил України.

На даний момент йде робота над дебютним альбомом співачки, презентація якого відбудеться у цьому році.

Концерт Shanis в Caribbean club 28 квітня присвячений міжнародному дню джазу. У склад бенду співачки увійшли одні з кращих джазових музикантів країни.

У програмі хіти таких виконавців як Aretha Franklin, Stevie Wonder, Joss Stone, John Legend, Alicia Keys та інших, а також власні пісні.

Ми впевнені – цей вечір стане незабутньою подією, що об’єднає у собі ритм і мелодійність, енергійність та емоційність, і звичайно приголомшливе живе виконання. Чекаємо на Вас!

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.