MicrUs PRO - апарат УЗД в рукоятці датчика - УЗД датчик для смартфонів Android

На жаль, оголошення застаріло
MicrUs Pro - це портативний персональний ультразвуковий сканер -https://exim.com.ua/ultrasound-scanners/micrus-pro-,заснований на популярній платформі MicrUs. «Pro» означає «датчик» та «професіонал»: його модернізована електроніка та ретельно розроблені друковані плати забезпечують якість зображення, оцінене клієнтами MicrUs, тоді як розмір мінімізований для розміщення в корпусі датчика.

Ультразвуковий сканер MicrUs Pro — це ідеальне портативне рішення для проведення УЗ діагностики в «польових» умовах, сільській місцевості, для сімейної та військової медицини (ультразвукове дослідження по протоколу FAST* – Focused Assessment with Sonography for Trauma). Особливості цієї моделі:

Сучасні технології поліпшення візуалізації,
Підключення до ноутбуку /планшету до 23' з високою роздільною здатністю, або до планшету/смартфону Android,
Компактний, легкий, пилезахісний безвентиляторний дизайн апарату, повністю розміщений в рукоятці УЗД датчика,
Імпульсно-хвильовий Допплер (PWD),
Всі можливі інтерфейси для передачі зображень, кінопетель для телемедицини.
*E-FAST (розширена сфокусована сонографічна оцінка при травмах) - це протокол ультразвукового обстеження у ліжка хворого, призначений для виявлення перитонеальної рідини, перикардіальної рідини, пневмотораксу та гемотораксу у пацієнта після травми.

Дослідження FAST (Сфокусована сонографічна оцінка при травмі) дозволяє виявити наявність рідини у передбачуваних клінічних умовах, візуалізуючи 10 структур чи просторів у чотирьох областях:

Перікардіальний
Навколопечінкової
Біля селезінкової
Тазовій
E-FAST (розширений-FAST) додатково обстежує передню та бічну плевральну порожнину (торакальна проекція) для оцінки наявності пневмотораксу або плеврального випоту, імовірно гемотораксу у пацієнтів з травмою.

E-FAST має високу чутливість та специфічність (особливо в умовах гіпотонії), може бути виконаний швидко, неінвазивно, без променевого навантаження, та може проводитися повторно. Завдяки таким перевагам ультразвук по суті замінив діагностичний перитонеальний лаваж (ДПЛ) під час обстеження пацієнтів із травмою.

Позитивний E-FAST у гемодинамічно нестабільного пацієнта може вказувати на необхідність негайного втручання (наприклад, зондової торакостомії, перикардіального вікна, діагностичної лапаротомії).

У гемодинамічно стабільного пацієнта розширена фокусована оцінка із сонографією при травмі (E-FAST) може спрямовувати подальші діагностичні дослідження.

Хоча невідкладний ультразвуковий протокол E-FAST був розроблений для прискорення допомоги постраждалим пацієнтам, застосування його компонентів виявилося ефективним у разі використання портативного апарату УЗД (point-of-care ultrasound - POCUS) для обстеження неушкоджених пацієнтів з гіпотензією з метою виявлення вільної рідини, що утворилася. з інших причин (наприклад, при розриві при позаматковій вагітності, аневризмі черевної аорти).

Гарантія від виробника 24 місяці на ультразвукову діагностичну систему MicrUs Pro. Телефонуйте за номером: (044) 209 209 6.

MicrUs Pro - це УЗД пристрій, керований додатками, і працює з платформами Windows та Android на сучасних планшетах та мобільних телефонах. Просто підключіть USB-кабель безпосередньо до пристрою Windows /Android.

Набір для розробки програмного забезпечення (SDK) для Windows та Android може бути наданий за запитом для промисловості, розробників або дослідницьких груп.

Отримати консультацію або купити апарат УЗД можна звернувшись по телефону +38 (044) 209 209 6 або емейлу [email protected]; або залиште заявку на сайті і ми з вами зв’яжемося.
Рубрики
Обладнання
Andriy Stavropoltsev
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Изготавливаем евроконтейнера мусорные металлические с объёмом заполнения 1.1 куб/м³ и евробаки желез...
15:12, 15 лютого
Основные преимущества сарая хозблока: 1. Аккуратный и стильный внешний вид. 2. Сборка простая, чис...
17:13, 9 лютого
Магазин Vitaltechno пропонує замовити бензомотопомпу Vulkan SCWT80 з оперативною доставкою у всі міс...
02:03, 20 лютого
Сарай поставляется в разобранном виде, в картонной коробке. Упаковка включает пошаговую инструкцию п...
17:13, 9 лютого
Сарай поставляется в разобранном виде, в картонной коробке. Упаковка включает пошаговую инструкцию п...
17:14, 9 лютого
Купимо на постійній основі б/у балони 10, 40 літрів прострочені, не робочі, кисневі, вуглекислотні,...
20:02, 19 лютого