ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ. Пенополиуретан напыляемый ППУ

ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ).

Нанесення напиленням проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолетами для змішування та напилення Graco Fusion AP, Gama Master, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray («Elastopor H») – ТУ У В.2.7–25.2–20068365–001: 2011, виробництва BASF POLYURETHANES GMBH, Німеччина). Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють тільки при необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових променів. Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати. Дозволяється прямий контакт пінополіуретану з продуктами харчування.

Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва і застосування пінополіуретану теплоізоляційного і герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011 становить не менше 30 років від дати виготовлення.

Працюємо по всій Україні. Знаходимось у передмісті Києва.
Маємо професійний досвід більше 14 років по напиленню жорсткого пінополіуретану в різних сферах його застосування: АПК, холодильні та морозильні камери, промисловий та комерційний сектор, житлове та приватне будівництво, мансардні поверхи, горища, гідроакумулятори, ємності, автотранспорт, плав. засоби, понтони тощо. Внутрішньо та зовнішньо. Максимально ефективне утеплення, теплоізоляція, термоізоляція, гідроізоляція – ці всі Технічні Завдання максимально ефективно та довгостроково вирішує жорсткий пінополіуретан із закритою коміркою.

Овоче – та фруктосховища, холодильні, морозильні та сушильні камери, тваринницькі та птахо комплекси, камери для вирощування грибів, ангари, виробничі, комерційні, офісні та складські приміщення, ємності, котельні, баки – гідроакумулятори тощо – пінополіуретан успішно збереже тепло або холод, допоможе підтримати необхідний мікроклімат та температуру, подовжить ресурс холодильного та опалювального обладнання, зменшить витрати на енергоносії, а в решті решт – заощадить та збереже Ваші кошти.
Ціноутворення 2023 р:

В залежності від виробника компонентів /від відомих виробників жорстких пін із закритою коміркою України, КНР, Туреччини, Іспанії, Польщі, Німеччини тощо до світового лідера галузі - Німецького BASF/, вартість робіт з матеріалами:

→ 245 $ – 265 €/м3 ППУ у готовій, жорсткій формі, закрита комірка, щільністю ППУ ≤ (35 ~ 40) кг./м3 при температурі поверхні, більшій за +12С в гривнях по курсу, з ПДВ (ТОВ) чи без (ФОП, третя група).

Так, на прикладі найчастіше використовуваної товщини напилення 5 - 6 см. (50 - 60 мм.), це від 13,5 $ до 14,6 € за один метр квадратний, ізольований пінополіуретаном суцільно пошарово для відносно рівних (НЕ плити ребристі бетонні ПКЖ, металочерепиця, профіль, шифер тощо) та відносно гладких (НЕ пористі, волого поглинаючі пінобетон, газоблок, ракушняк тощо) поверхонь при їх температурі, більшій за +12С (може принципово відрізнятись від температури навколишнього середовища. Треба міряти саме поверхню).
Кінцеві ціни формуються завжди індивідуально, виходячи з актуальної вартості та наявності сировини (двох компонентів А і Б), з чи або без урахуванням додаткових робіт, таких як підготовка поверхні (видалення за такої необхідності старого вапна, фарби, нестійких поверхонь, обезпилення, ґрунтування), місцезнаходження об’єкта, об’ємів та умов проведення робіт.

Також активно працюємо Вашим матеріалом (компонентами відомих виробників жорстких пінополіуретанових систем, ППУ із закритою коміркою) за договірними фіксованими цінами за переробку і професійне нанесення напиленням комплекту, тони.*

Ми рекомендуємо використовувати компоненти світового лідера галузі – матеріал німецького хімічного концерну БАСФ (BASF POLYURETHANES GMBH). Хімічній компанії 157 років, близько 70-ти років вони виробляють пінополіуретанові композиції для напилення та заливки, сендвіч панельні та трубні ППУ системи для термоізоляції.

Вартість робіт з матеріалами BASF, виробництва Німеччини, за метр кубічний, у готовій, жорсткій (≤ 40 кг/м3 при Т пов ≥ +12С) формі із закритою коміркою:

→ 255 €/м3 ППУ у гривнях, або:

По відносно рівній та відносно гладкій поверхні (Т ≥ +12С) ціна за метр квадратний:
• 14 євро товщиною ізоляції 50 – 60 мм (мінімально аргументована товщина ППУ ізоляції з точки зору теплотехніки та позитивного досвіду використання);
• 20,4 євро товщиною ізоляції 80 мм (рекомендується мінімально для житлових - мансардних поверхів, для напилення між кроквами);
• 25,5 євро за 100 мм. ППУ – ізоляції (ідеально для приватних будівель на мансардних поверхах по кроквяній частині та для багатьох інших ТЗ).
• Ціну любої іншої товщини вираховуємо на калькуляторі шляхом множення ціни за куб на потрібну товщину. Так, наприклад для товщини у 7 см. (65 – 75 мм.) розрахунок буде такий: 255 євро х 0,07 м. ППУ = 17,85 євро/м2
Вартість робіт з матеріалами виробництва Україна, КНР, Туреччина, Іспанія, Польща тощо, за метр кубічний, у готовій, жорсткій (≤ 40 кг/м3) формі:
→ від 245 $/м3 ППУ у гривнях, або:
По відносно рівній та гладкій поверхні (Т ≥ +120С), за метр квадратний, від:
• 13,5 $ товщиною ізоляції 50 – 60 мм. (мінімально аргументована товщина ППУ ізоляції з точки зору теплотехніки та досвіду використання);
• 19,6 $ товщиною ізоляції 80 мм;
• 24,5 $ за 100 мм. ППУ – ізоляції.
Для розрахунку ціни напилення за метр квадратний на нерівну поверхню (бетонні перекриття стелі із плит ребристих ПКЖ, профільовані, ребристі, гофровані метал, шифер, черепиця тощо), її площу необхідно розгорнути, за можливості вирахувати коефіцієнт розгортання та застосувати його до лінійних розмірів площі. Це може бути від 1,05 до 1,6 і більше для поверхні із складною геометрією. Так, наприклад, розгортання поверхні традиційно використовуваних за колишніх часів стельових перекрить – ребристих плит ПКЖ, збільшує лінійні розміри у 1,51 рази (якщо глибина великих та малих ребр не більша за 25 і 10 см. відповідно. Бувають і по 32 ти 13 см. Тоді цей коефіцієнт за будівельними нормативами ДБН Д.2.2-15-99 Пп.1.2.4.6 складає 1,6) По металочерепиці, покрівельному профілю (55 – 65 хвиля) та шиферу для розрахунку треба закласти до лінійних розмірів коефіцієнт щонайменше 1,3. Для профілю 75 цього вже буде замало. У таких випадках після погодження попереднього розрахунку необхідної кількості сировини – максимального бюджету, остаточний розрахунок після виконання робіт проводиться із замовником за фактом використаного матеріалу.
Для розрахунку ціни напилення за метр квадратний на пористу, волого поглинаючу поверхню (пінобетон, газо блок, ракушняк, вапняк, керамзит тощо) використовують коефіцієнт 1,05 – 1,1 в залежності від стану поверхні та товщини нанесення ізоляції (до 30% при товщині ізоляції 30 мм. по черепашнику, ракушняку, вапняку) або за фактом використаного матеріалу.
При напиленні стель та зовнішніх роботах для розрахунку кількості необхідного матеріалу потрібно закласти у розрахунок щонайменше + (5 – 10)% на технологічні, об'єктивно неминучі втрати у вигляді осідання дрібних частинок (стелю внутрішньо), втрати через вітер (стіни та особливо покрівля, зовнішньо). Втрати через вітер можуть значно перевищувати 10%.
Остаточна вартість завжди формується індивідуально, з урахуванням конкретних умов і обсягів виконуваних робіт, наявності та ціни сировини, відрядження робітників, доставки матеріалів та устаткування на об'єкт. За умов виконання робіт по складній поверхні та/або в прохолодну погоду на поверхню із температурою менше за +12С кінцева вартість визначається ВИКЛЮЧНО за фактом використаного матеріалу у кг. При плюсовій температурі поверхні меншій за +12С у більшості випадків працювати можна, але загальна вартість за рахунок збільшення щільності пінополіуретану у готовій формі до + 50 % і більше, буде значно вищою.
Роботи проводяться персоналом з великим досвідом робіт (у діючих операторів більше 12-ти років у найрізноманітніших сферах застосування ППУ) з напилення ППУ та поліурії, установками – дозаторами високого тиску з переробки пінополіуретану (ППУ) і полісечовини ПМ і ГПМ (полімочевини, поліурії), рекомендаційні листи.
Гарантія якості на роботи та матеріали: не менше 5 років, на німецький BASF – не менше 10 років. Термін експлуатації БАСФ не менше 30-ти років. Є український досвід.
На матеріали БАСФ додаються сертифікати України, є Технічні Умови.
Професійне обладнання високого тиску із гідравлічним приводом (380 В, 25 кВт), у наявності усе необхідне, тура (ліси на колесах), дизельна теплова гармата потужністю 30 кВт, нагрівальні пояси для сировини у бочках, професійний пірометр для виявлення можливого конденсату на поверхні тощо. Стабільно висока якість, гарантія. Консультація, прозорі, зрозумілі Вам розрахунки, відповідальний підхід.
По усім посиланням на офіційний сайт, соціальні мережі – усі виконані роботи (об’єкти), фото та відео виключно наші.

* Коли працюємо Вашим матеріалом: Беремо за основу Ваші розрахунки або розрахунок необхідної кількості матеріалів робимо ми, відповідно до Технічного Завдання, виходячи із мінімально необхідних даних, таких як: лінійні розміри будови, фотографії поверхонь, загального вигляду, підлоги та стелі, Ваші вимоги до температурного режиму після напилення - очікуваний результат від термоізоляції ППУ тощо. Узгоджуємо умови проведення робіт /проживання, харчування персоналу - так/ні, години та дні можливого проведення робіт - для нас у пріоритеті можливість працювати цілодобово у будь-які дні. Буває на об'єктах діють обмеження на ніч, вранці та ввечері, у вихідні дні, це все важливо знати заздалегідь/. Погоджуємо максимально технічні моменти та нюанси, обговорюємо підготовку поверхні, якщо така необхідна, захист, за такої потреби, усього, що може бути пошкодженим від попадання мілкої фракції ППУ при напиленні (вона є, без цього ніяк), погоджуємо час початку робіт та строки виконання, форму та порядок оплати. "Б'ємо по руках". Якщо компоненти замовником ще не закуплені і у Вас немає чіткого розуміння щодо виробника – обговорюємо варіанти і Ви приймаєте виважене рішення, чим саме працюємо. Ви оплачуєте напряму, частіше за все із ПДВ, безпосередньо дилеру або постачальнику матеріал із доставкою собі на об'єкт (іноді можемо привезти ми, вагою до однієї тони). Приступаємо до роботи в обумовлений час.

Нами виконані роботи по Україні, 2009 – 2023: http://www.ppu-profit.com/index/0-2Майбутнє - це не те, про що ми мріємо,
а те, що ми створюємо!
ППУ - то є краще із майбутнього!
Кращий шлях передбачити майбутнє – це створити його.

З повагою та побажаннями миру,
Ігор Жмурко, директор ТОВ «ППУ ПРОФІТ»
Теплогідроізоляція монолітна пінополіуретанова, що напилюється
===================================================
Електронна скринька: [email protected] або [email protected]
+38 (067) 630-55-21 (Viber, WhatsApp, Telegram)
+38 (050) 356-81-58
+38 (063) 336-75-94
http://www.ppu-profit.com
https://instagram.com/ppu_profit/
https://www.facebook.com/OOOPPUProfit/
https://www.youtube.com/user/MKPReal

Завжди раді бачити Вас своїми партнерами
Рубрики
Ремонт, будівництво Обладнання Послуги
ППУ Профіт - теплогідроізоляція монолітна пінополіуретанова, що напилюється
смт. Коцюбинське, 8 Березня, 21
+380(50)356-81-58, +380(67)630-55-21
11.7
дуже добре
Я рекомендую
327 переглядів в березні
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

ЖБИ кольца, днища, люки. Еврозабор, виноградные столбы. Бордюры Мы производители: 1. Столбики же...
13:08, 20 березня
Навіси від виробника. Будівництво зерносховищ, овочесховищ, ангарів Компанія «Акабуд» має багатор...
13:08, 20 березня
Предлагаю рассмотреть возможность сотрудничества по переводу работы обжиговых печей путем замещ...
14:05, 23 березня
Ресторан домашньої кухні Miracle food пропонує вишукані десерти та випічку власного виробництва, які...
01:13, 19 березня
СТО " AutoTest-Servis" Качественно и недорого Окажем Вам услуги: Компьютерная диагностика а...
12:34, Сьогодні
Продам запчасти и быстроизнашиваемые детали к термопластавтоматам любых моделей, а именно: материаль...
13:28, 22 березня