Наші спецпроєкти23
Топ експертів нашого міста - Олена
Сортувати по:
Відгук про "Добро людям, агентство з найму доглядальниць"
вівторок, 7 лютого 2023 р.
Дуже дякую! Я дуже задоволена медичним співробітником. Валентина добра,чуйна, порядна людина, приємна, комунікабельна та дуже смачно готує і виконує свою роботу. Рекомендую її направляти к людям похилого віку та буду рекомендувати своїм знайомим, як зразок помічника.Дуже дякую!!
0
0

