Топ экспертов нашего города - [email protected]

Новичок
Отзывы: 4
Комментарии : 0
Подписчиков: 0
Подписаться
Сортировать по:
Отзыв о "Гимназия "Премьер""
понедельник, 15 марта 2021 г.
Оксана Уроков много, но оно того стоит. Как  говорится, хочешь хороший уровень знаний, то нужно много работать. Набор предметов современный и программы разные - это тоже плюс. Есть 2 половина дня и возможность ребенку отдохнуть, переключаться с умственной деятельности на творческую  или спортивну.  Отношение к детям, питание, охрана  - все на должном уровне.
Отзыв о "Гимназия "Премьер""
четверг, 25 марта 2021 г.
Навчаємось третій рік в гімназії. Результатом навчання і відношенням до дітей задоволені. У нас програма Інтелект України, в цьому році друга іноземна додалась. Ми обрали іспанську. Все супер, дякуємо!
Отзыв о "Гимназия "Премьер""
пятница, 2 апреля 2021 г.
Навчаємось в 5 класі перший рік в цій гімназії  і дуже задоволені. Набір предметів набагато кращий ніж в державній школі. У дитини в розкладі є цікава фізика і хімія, хореоргафія, фінансова грамотність, 3 іноземні мови, психологія, етика. В 2 половині дня уроки куратор з дітьми робить і гуртків багато. Іжа дуже смачна, корисна, увага кожній дитині, бо в класі не по 30 учнів, а 16. Раді, що сюди перевели свою дитину. Всім рекомендую!
Отзыв о "Гимназия "Премьер""
среда, 7 апреля 2021 г.
Анна Дякую за якісні онлайн-уроки. Вчителі молодці! Уроки цікаві з наочністю, з відео і вправи корисні на хореографії та фізкультурі, щоб очі відпочивали! За онлайн-супровід  виконання д\з з куратором окрема подяка.