Сучасний театр мюзиклу та оригінального жанру "Дарімстар" пропонує провести канун найзагадковішого свята планети разом з ним. Якщо вас не лякають таємні відьомські ритуали, магічні закляття та потойбічні темні сили, цієї ночі ми готові відкрити для вас двері між двома світами.
Так про що ж наша вистава, запитаєте ви?... У селі, яке вже давно оповито страхами та забобонами, троє молодих парубків оголошують полювання на відьом... Незрозумілі символи, таємні обряди - селяни вірять, що зможуть захисти себе від чаклунства, не підозрюючи яке страшне зло оселилось у їх серцях і що очікує кожного з них, коли воно нарешті вирветься назовні. Свято Купальскої ночі наближається, тож відлік часу розпочато...
•Вистава-комедія. Вистава - хоррор. Як це може бути? Про це ви дізнаєтесь завітавши до нас 31 жовтня, де кожен отримає відмінну можливість поринути в чарівництво, і відчути себе чаклункою або загадковим духом.

Попередження: Вистава не рекомендується для перегляду неповнолітнім, вагітним жінкам та особам з вразливою психікою. Сценічне оформлення та деякі сцени вистави можуть здатися занадто образливими для глибоко вируючих християн, тим не менш, є лише художньою вигадкою.