«Голос країни» Павло Табаков: «Я не можу тебе забути…»

Павло Табаков запрошує київських меломанів у п’ятничний вечір на презентацію своєї нової концертної програми «Я не можу тебе забути» - 2 жовтня у популярний столичний нічний клубCaribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4). Початок концерту – о 20:00.

Нова програма Павла Табакова - для тих, хто любить романтичний поп-рок, загадковий лаунж іпронизливу лірику, виконану різними мовами. На тих, хто під кінець робочого тижня завітає у CaribbeanClub, чекають «живий» звук та якісний пісенний матеріал – романтичні і драйвові пісні, в які просто неможливо не закохатись. Подаруйте приємний вечір собі і своїй коханій людині - приходьте на концерт якісної української музики.

Чи не всі пісні у репертуарі Павла Табакова про найсильніше почуття – кохання, яке не тільки надихає кожного із нас, а й робить цей світ світлішим і добрішим. «Тільки ти моя», «Дякую небесам», «Запитай», «Відлітай», «Rock&Love», «Про тебе думаю», «Янголя», «До тебе хочу», «А ти була морем», «Ти будеш моєю» - у цих піснях кохання таке різне, але завжди щире та справжнє. Недарма під пісні Табакова закохуються і одружуються! Якою мовою не співав би романтик української сцени – українською, російською, французькою, англійською, італійською…

Спеціально до концерту 2 жовтня у київському Caribbean Club «Голос країни» Павло Табаков готує кілька пісенних прем’єр, зокрема пісню, яка й дала назву концертній програмі, - «Я не можу тебе забути».

*Довідка. Павло Табаков - переможець популярного вокального проекту на українському телебаченні «Голос країни-2» (канал «1+1»). Раніше - переможець телепроекту «Шанс» (канал «Інтер»). У 2007-2011 рр. випустив чотири різножанрові альбоми: «Тільки ти моя», «Різдво для двох» (колядки і різдвяні пісні), «Ти підпалила рай» і «Кава-Blues». У березні 2013 р. вийшов п’ятий альбом «Мій світ» - під лейблом компанії Universal Music Group, контракт з якою співак підписав після перемоги у «Голосі країни». Разом із командою Табаков успішно провів два концертні тури містами України – з програмами «Тільки ти моя» і «Мій світ». Учасник масштабних музично-мистецьких проектів «Проект Івасюк» і «Незабутня Квітка». Гастролював і гастролює за кордоном: США, Канада, Франція, Польща, Голландія, Швейцарія, Італія…