В связи с закрытием границы Россия-Украина, концерт 23 марта заменен на выступление

Национального заслуженного академического украинского народного хора Украины им. Г.Г. Веревки.

      Склад колективу включає в себе три різноманітні творчі групи: хорова, оркестрова та танцювальна.

В репертуарі колективу кожна група повноцінно відтворює вокально-музичну та танцювально-народну культуру всіх регіонів України.     Національний заслужений академічний український народний хор України ім. Г. Г. Верьовки — український художній колектив, заснований 1943 року у Харкові постановою № 246 Ради Народних Комісарів УРСР «Про організацію Державного українського народного хору».  

Організатором і першим керівником колективу був Григорій Гурійович Верьовка, ім'я якого носить колектив з 1965 року. Того ж року колективу присвоєно звання заслуженого, а 1997 надано статус національного.

До складу хору увійшли 134 виконавці: 84 хористи. 34 артисти оркестру, 16 артистів балету. Очолили колектив видатні музиканти Григорій Верьовка та його дружина Елеонора Скрипчинська. В хорі сформувався спосіб відкритої співочої манери, як адекватно-народної. Репертуар хору був різноманітним: «Реве та стогне», «Думи мої», «Заповіт», «Дума про Україну».

З 1944 року колектив базується у Києві,

У 1965 колектив очолив Анатолій Авдієвський, при якому були створені блискучі програми українських народних пісень (500) а також колядок і щедрівок. У колективі існує творча лабораторія з аутентичного виконання народної пісні. Це — фольклорна група яка систематично записує і розшифровує народні пісні, організовує серії самостійних концертів.

А. Авдієвський вперше ввів у народний хор, жіночі академічні голоси, чим розширив його виконавські можливості. Його не задовольняло обмежене одно регістрове і однотемброве звучання жіночих голосів на зразок ансамблів і хорів окремих регіонів України (Полтавщини, Черкащини).