Улюблена поетеса сучасності, Анастасія Дмитрук, вже 14 квітня 2016 року виступатиме на малій сцені Палацу Україна із поетичною романтичною виставою «Світлом будь», за участі талановитих акторів Театру на Подолі та музиканта Тараса Яницького.

Режисер вистави - геніальний Віталій Малахов.

Достатньо було одного вірша аби про неї дізнався світ, полюбила Україна, а Росія, в свою чергу, внесла у список головних літературних ворогів. ЇЇ актуальні вірші про наше сьогодення збирають у мережі сотні тисяч читачів і слухачів, як от «Маски сорваны» за два тижні подолав позначку у 500 000 переглядів.

Перший вірш громадянської лірики Насті Дмитрук, «Никогда мы не будем братьями», стрімко зібрав мільйони прихильників та опонентів, а також,  вперше в історії літератури, отримав  сотні римованих відповідей та переспівів.

Її зустрічали оваціями у Парижі, Берні, Гамбурзі, Вільнюсі та Ризі; у школах та інститутах, бібліотеках та фестивалях, у військових шпиталях та на передовій. Вона зачаровує своєю щирістю та тонким поєднанням у собі дівочої ніжності та вольової мужності.

Настя має унікальний талант достукатися до кожного, до кого звертається, про кого пише і перед ким виступає - без пафосу і фальші, зі щирістю і глибиною свідомості нового покоління українців.На захід запрошено воїнів АТО.

Подаруйте собі весняний, романтичний настрій. Інтимно та емоційно. Вечір щирості для душі.