Марко Топчій ( Україна) та Сабріна Власкаліч ( Нідерланди) – одні з найяскравіших та найвідоміших у світі представників молодої генерації класичної гітари.

Маркові Топчію 25 років. Він є переможцем 26-ти міжнародних конкурсів класичної гітари, а всього має більш як 50 премій у професійній категорії, не рахуючи спеціальні призи, один з найтитулованіших музикантів світу. В цьому році він записав два сольних диска – в Баффало (США) та Валенсії ( Іспанія). Багато гастролює по всьому світу із сольними концертами, грає в супроводі симфонічних оркестрів, проводить майстеркласи та запрошується в журі міжнародних конкурсів.

Марко – Артист фірми D’Addario – одного з провідних світових виробників гітарних струн та аксесуарів. Стипендіат Фонду Л. Кучми «Україна».

У Києві впродовж декількох останніх років відбулося три сольних концерти Марка Топчія у Великій залі Національної філармонії України. Всі вони пройшли з великим успіхом.

Нещодавно слухачі мали змогу почути гру українського віртуоза в Будинку Актора – одразу після його тріумфального повернення з міжнародного конкурсу в Сан-Франциско, де він здобув чергову яскраву перемогу.

Концерт пройшов з аншлагом і велика кількість шанувальників таланту Марка Топчія не змогла потрапити на цю подію. Тому , за численними проханнями, було прийнято рішення провести найближчим часом іще один концерт, для участі у якому Марко запросив талановиту гітаристку із Сербії, яка вже впродовж декількох років живе та працює в Нідерландах, Сабріну Власкаліч.

Сабріна є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів класичної гітари. Вона багато та успішно гастролює, виконує програми як сольно, так і з симфонічним оркестром. У свої 27 років Сабріна – професор консерваторії Prins Claus Groningen у Нідерландах, її часто запрошують в якості члена журі у міжнародних конкурсах класичної гітари.

Програма концерту 6-го квітня буде складатися з двох відділень, у яких слухачі почують твори найвидатніших композиторів, які писали та пишуть для класичної гітари –А. Баріоса, М. Кастельнуово-Тедеско, Р. Дієнса, А. Гінастери, Х. Родріго, М. Де Фалья, І. Альбеніс , Ф Тарега.