Аааанімаційне божевілля повертається знову 19 та 20 березня! Воно таке божевільне і таке анімаційне, що навіть важко підібрати слова… обійдемось без вже звичних «найкращі», «ексклюзивні», «унікальні», «вперше», «не можна пропустити» і т.д….

Але чи можливо взагалі описати справжнє божевілля? Його можна тільки пережити! Рефлексії на папері — це справа майстрів літературних жанрів, до яких ми себе не відносимо. А коли мова йде ще й про мистецтво візуальне, то нема сенсу витрачати ваш час на читання банальних слів! Запрошуємо всіх божевільних пошановувачів анімації, які бажають перевірити на собі новий метод терапії та трішки посміятися.

Цього року аж 12 анімаційних робіт буде представлено в програмі, зокрема стрічки з Німеччини, Великобританії, Бельгії, Угорщини, Китаю, Ісландії, Естонії, Швеції та Франції. Це далеко не ті мультики, до яких ми звикли в дитинстві чи по телебаченню, будьте впевнені! 

Щодня програма однакова, ознайомитись з нею можна за посиланням: kisff.org/animation-madness

Квитки можна знайти в Кінопанорамі, сервісі 1001bilet (goo.gl/OEd6x2) та на Concert.ua (goo.gl/cZiBQG)

Подія проходить в рамках передфестивальних показів #KISFF2016, якому цьогоріч виповнюється п’ять років! Своєрідний аперитив перед величезним святом короткого метру, який накриє всіх нас вже наступного місяця! 

Ми починаємо поступово відкривати таємниці та знайомити вас із цьогорічною програмою. Рекомендуємо не витрачати час дарма, відсипатися, набиратися терпіння, насолоджуватися весною, пити тільки справжню каву, тримати ноги в теплі, підписуватися на новини та купувати персональний абонемент на #KISFF2016.

Сам #KISFF2016 пройде з 20 по 24 квітня 2016. Абонементи на весь фестиваль вже в продажі (kisff.org/festivalpass)