Концертна програма «DaringSasha»

«Дерзкая Саша» - така назва, власне, гурту та самої програми. Це мікс жарнів та нестримний драйв. pop-jazz, funk, soul, crossover, pop-roсk.

Уся програма - дуже незвичайні пісні, нове звучання, багато вокальних трюків. Музиканти мають намір з першої пісні дивувати, з другої вражати, а з третьої чіпляти за душу.

Фронтвумен Світлана Рихлюк

У 2015 році презентувала в «Caribbean club» спільну програму своєї групи з вокальним колективом ConCord під назвою «Men & Woman».

Брала участь в казковому концерті "A Book of Fairy Tales" в самому жіночому джазовому проекті "Клубу Шляхетних Співачок".

Світлана сама пише пісні англійською, російською та українською мовами. Володіє унікальним тембром голосу - кристально чисте, легке сопрано в поєднанні з оксамитовими низькими нотами.

Склад музикантів (клавіші, гітара, бас, ударні) буде розширено, додадуться струнні та духові інструменти.

Гості вечора:

Юрій Годо - тенор, який працює з такими знаменитостями як Андреа Бочеллі, його запрошують, слухають і нагороджують королі, виступає на престижних світових оперних сценах. Артист, який увібрав в себе як українську, так і іспанську школу оперного співу, що спирається на традиції італійського bel canto. Юрій Годо рідкісний гість на великих концертних та оперних сценах України, але зате частий - на підмостках легендарних «Реал-Опера» (Мадрид), «Карнегі-Холл» (Нью-Йорк), в театрах Парижа, Неаполя, Венеції, Мюнхена .. .

Лев Ременів - співак і композитор. Працював з такими виконавцями як С. Лобода, С. Вакарчук, Ярмак, Джамала. Пише аранжування і музику для артистів нашої естради. У минулому соліст вокального ансамблю (секстету) "ConCord". Учасник "Голос краiни-3", команда Святослава Вакарчука, півфіналіст "Україна має талант - 3".

Вікторія Рихлюк – soul виконавиця і композитор, учасниця TV-шоу. Переможниця багатьох вокальних конкурсів та конкурсів краси. Дівчина має неабиякий музичний смак, та надзвичайні вокальні данні.