Ми веземо вам "Вівісекцію"! Київська прем'єра від скандального режисера відкриває новий театральний світ. Світ, де у розкішній бродвейській атмосфері вирують відверті емоції і боряться тваринні інстинкти.

Справжній театральний віртуоз Олексій Коломійцев – намалював низку рок-новел: короткометражних, неймовірно захопливих історій, де люди, зустрічаються зі своєю тваринною сутністю.

Ви знаєте, про що мріє курка-гриль і чого боїться тарган, а як співає карась чи радіє муха? А знаєте, на кого з тварин схожі ви самі?

Цікаво? Тоді приготуйтеся стати учасником театрального експерименту, що відбувається наживо, тут і зараз! Експерименту, де препаруються людські душі, вади, страхи, заздрощі, сподівання. Та не забувайте - це все театр!

Сценарій, музика, постановка, сценічний простір – Олексій Коломійцев


Преса про виставу:

“Ступінь оголеності у виставі зашкалює, актори нагадують персонажів картин Босха, які раптом ожили…” (Юлія Ліщенко, "Високий замок")

« В этот вечер я увидел один из немногих — "злых" — современных, своевременных украинских спектаклей. В котором даже сквозь призму издержек можно рассмотреть несомненные достоинства» (Олег Вергелис, «Зеркало Недели»).

Живе кіно на 1 дію, тривалість вистави – 1 год 30 хв.

18+ (для дорослого глядача зі стійкою нервовою системою)