«Фіксі ШОУ. Як Дім Дімич став Фіксиком!»

Вони повертаються із одним єдиним концертом на численні прохання і дитячі вимагання!

Знову у Києві найбільш рейтингові мультяшні герої Фіксіки, популярні у 80 країнах світу, запрошують 2 квітня на «Фіксі ШОУ!»

Де? Звичайно ж, в найнауково-технічно продвинутішому місці Києва – КПІ.

«Фіксі ШОУ!» - інтерактивний спектакль-«хеппенінг», який дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксіків прямо під час вистави. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це - єдине в Україні, створене в Одесі, ліцензійне шоу від творців мультфільму.

Гіперреалістичні герої більше двох метрів заввишки, втілені творцями серіалу у технології 3D-принт. Навіть голоси фіксіків - справжні, вони говорять на сцені так само, як на екрані. Дивовижні декорації і спецефекти порадують всіх без винятку.

У гості до лабораторії професора Чудакова прийде кращий друг Фіксиків ДімДімич, аби взяти участь в експерименті по збільшенню Фіксиків. При цьому він сам стане Фіксиком, а разом з ним і всі глядачі в залі. Це витівки Комп'ютерного Віруса, з яким вступлять в сутичку герої «Фіксі-ШОУ» і глядачі. Він виводить з ладу дивовижний пристрій, здатний зменшувати або збільшувати предмети і живих істот у багато разів. Без цього пристрою ДімДімич назавжди може залишитися маленьким.

Маленькі глядачі будуть у захваті. Кожен малюк буде залучений в дію і відчує себе потрібним і незамінним.

«Фіксі ШОУ!» - найнезвичайніша вистава в історії дитячих свят!

Як нас знайти: Палац «КПІ», метро «Політехнічний інститут».

P.S. Малюкам до 5-ти років вхід безкоштовно (разом з дорослими, без надання окремого місця).

Вистава йде мовою оригіналу мультфільму, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.

Чому дітям варто відвідати «Фіксі Шоу!» в Палаці «КПІ»?

Компанія «Like Production Europe» та ТМ «Найкращі дитячі проекти 100%» - це більше 500 вистав по всьому світу.

Наші концерти - кращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.

У Києві за останні роки глядачі встигли полюбити наші вистави і шоу на сцені Будинку художника. У 2016-му році, ми також, почали проводити вистави в сучасному і затишному залі Палацу «КПІ».

Відмінний огляд з будь-якого місця в залі: м'які сидіння знаходяться з достатнім підйомом, кожне наступне вище іншого.

Навіть з крайніх місць добре видно і чути, оскільки зал дуже компактно облаштований.

Святковий настрій для всіх від малого до великого створить не тільки якісна вистава, але також чарівна атмосфера всередині Палацу «КПІ», в фойє на вас чекає зустріч з Фаєром, Вєртою, Шпулею, Ігреком, Сімкою та Ноліком – героями єдиної в Україні анімаційної програми «Фіксі БУМ!», з якими можна буде погратися та сфотографуватися в спеціально облаштованій фото зоні. Також Ви маєте можливість придбати сертифіковані сувеніри та подарунки від Фіксіків!

Тепла атмосфера і передові технології, а також зручне розташування Палацу «КПІ», стане приємним відкриттям для всіх батьків і дітей.