16-20 лютого у стінах Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко відбудеться музичне змагання юних талантів імені Мирослава Скорика.

У конкурсі братимуть участь піаністи зі всього світу в двох вікових категоріях: 13-17 та 18-23 роки, які гратимуть твори Скорика. Спеціально для цього конкурсу маестро написав твір «Спогад» для фортепіано.

Спеціальним гостем та членом журі Конкурсу є всесвітньо відомий піаніст, стипендіат премії Ієгуді Менухіна, лауреат міжнародних конкурсів піаністів «Rovere d'Oro» в Італії та «Клара Шуман» у Німеччині Дмитро Суховієнко. Водночас, Д.Суховієнко є Артистичним директором серії концертів у Європейському Парламенті в Брюсселі та Музичним директором Міжнародної Мистецької Асоціації A.I.D.A.

Міжнародна Мистецька Асоціація A.I.D.A. – Association Internationale D'actions Artistiques втілює прагнення до обміну знанням про мистецтво та можливість передати світу повагу до культури, яка відкриває шлях до гуманізму.