Французький Кіноклуб - жовтень 2014

Жовтень - МІСЯЦЬ АНІМАЦІЙНОГО КІНО

У жовтні Французький інститут в Україні влаштовує свято анімаційного кіно! І пропонує для перегляду добірку французьких мультфільмів. Три історії, три різні країни, три долі... Відкрийте для себе світ різнобарвних персонажів, який зачарує не лише дітей, а й дорослих!Програма показів:

6/10  - 19-35 -  "Колір шкіри: медовий"
Реж. Джун Сік-юн, Лоран Буало
Анімаційний фільм / Бельгія, Франція / 2012 / 75’
Знятий у дивовижному поєднанні реальних та художніх образів, десь між спогадами та дійсністю, використовуючи до того ж історичні та сімейні архіви, «Колір шкіри: медовий» - це автобіографічна розповідь, яка відкриває нові горизонти анімаційного кіно.

http://www.youtube.com/watch?v=hZpSIA0ta28
Показ французькою мовою з українськими субтитрами.


13/10 - "Всесвітній потоп"
реж. Жак-Ремі Жірер
Анімаційний фільм / Франція / 2003 / 90’
Жаби збираються запобігти світовій катастрофі – зливі, яка не вщухатиме протягом 40 днів та 40 ночей. Вони звертаються по допомогу до Фердинанда, його дружини Жюльєт та їх сина Тома, щоб об'єднати всіх звірів країни.

http://www.youtube.com/watch?v=pYBPhnliGPI
Показ французькою мовою з українськими субтитрами.


20/10 - "Айя з Йопугону"
реж. Маргеріт Абуе, Клеман Убрері
Анімаційний фільм / Франція / 2013 / 84’
Наприкінці 70-х років на березі Кот-д'Івуар у відомому кварталі Йопугон міста Абіджан жила дев’ятнадцятирічна Айя, молода серйозна дівчина, що радо залишалася вдома вчитися, а не гуляти з друзями. Айя присвячує свої дні школі, сім’ї та двом найкращим подругам: Аджуа та Бінту, які тільки і думають про те, як таємно втікти до нічного клубу.