Арсен Мірзоян – український виконавець, автор усіх своїх пісень. Фіналіст шоу «Голос країни», має характерний тембр та манеру виконання. Його пісні «Вінні Пух», «Капронові банти», «Бувай малий» – стали хітами української естради.

«Куленепробивна харизма, сталевий голос  країни, бунтар» - так казали про нього на проекті, учасником якого був Арсен. «Музика-лірика. Слова якісь нереальні, поєднання їх дивні і невагомі, ніжні, можна прикладати до рани. Аби боліло більше.. чи загоїлось швидше»… так кажуть про автора-виконавця зараз.

Дебютний альбом Арсена «Гудзики» побачив світ три роки тому і був тепло зустрітий як публікою, так і музичними критиками.

Пісня «Ніч» стала приводом для підписання контракту із рекординговим лейблом «Universal Music».

Кліп на авторську пісню «Бувай малий» ротується на центральних музичних каналах. Режисером відео став Олександр Стеколенко, роботу вже назвали класикою сучасного музичного виробництва. Нова пісня «Вінні- Пух» впевнено займає перші сходинки музичних хіт-парадів і стає найкращою піснею цього літа.

Нова глава в дискографії музиканта отримала назву «Незручні ліжка» і з’явиться на полицях музичних магазинів навесні цього року. Робота над платівкою ведеться на кількох столичних студіях під загальним керівництвом Віталія Телезіна, відомого своєю співпрацею з Океаном Ельзи, Другою Рікою, Ляписом Трубецкой та багатьма іншими.

Як каже сам автор альбому: «Незручним ліжко може робити будь-що, думки, сварки, совість..»

До диску потрапить десять композицій, серед яких оприлюднені раніше «Невчасна», «Смужка», «Пілігрим» та «Вінні-Пух». Новий альбом охоплює значно ширший спектр музичних стилів та є більш різноплановим у порівнянні зі своїм попередником. «На диску буде все: і джаз, і рок-н-ролл, і навіть якісна поп-музика. А ще ми вирішили додати до запису трішки електронних інструментів. Тому чекайте на сюрпиризи», – інтригує своїх слухачів музикант.