Напередодні завершення голосування за найкращих діджеїв планети DJMag Top100 2014, #UATranceFamily, за підтримки VIRUS Booking та MK TYKVA, запрошують на вечірку UATFParty Vol.3!

Хедлайнером та головним сюрпризом івенту стане двічі кращий діджей країни та єдиний український артист у світовому рейтингу – Omnia!

Компанію всесвітньо відомому українцю складуть улюбленці UA Trance Family: Dart Rayne & Yura Moonlight, IRA’, вокалістка Алекса Морфа Natalie Gioia, а також адмін нашого дружнього комьюніті та ведучий UA Trance Family Podcast, Sun Riser.

Голосування у світовому рейтингу DJMag Top100 завершується за декілька днів – і прихильники електронної денс музики нарешті дізнаються, які місця цього року посядуть їхні улюблені аристи.

Минулого року Україна вітала свого талановитого земляка Omnia із значним досягненням – місцем в Top-50 найкращих діджеїв світу! 48-а позиція – це велика робота у студії над новими треками, виступи на фестивалях по всьому світу, любов публіки та безліч прихильників творчісті артиста.

Вже скоро, на щорічній конференції Amsterdam Dance Event, рейтинг DJMag Top100 представить світові нових переможців – і ми дуже сподіваємось, що українські артисти посядуть в ньому достойні позиції!

Приєднуйся до нас, підтримай улюблених артистів своїм голосом та присутністю, проведи ніч 12 вересня у колі друзів під гаслом «UA Trance Family підтримує українських артистів у голосуванні DJMag Top100 2014»!