Третій етап неймовірних змагань із перешкодами«ГОНКА НАЦІЇ». В цей день проходитимуть відразу три забіги різної складності: «ЗАБІГ СИЛИ», «ЗАБІГ ВОЛІ» та «ЗАБІГ ДУХУ». Учасникам доведеться долати безліч різноманітних перешкод, а також боротися з суворими погодними умовами.

В рамках «ЗАБІГУ СИЛИ» учасники підкорюватимуть відстань 5 км та більше ніж 15 перешкод. Довжина траси «ЗАБІГУ ВОЛІ» - 13 км, а на шляху до фінішу більше 20 перешкод. Найважче випробування на витримку чекає відчайдух на етапі «ЗАБІГУ ДУХУ». Це виснажливий марафон на 21 км,  близько 25 надскладних перешкод. І подолати цей етап не кожному під силу.

Змагання проходять у чотирьох категоріях: ELITE, STANDARD, MILITARY та TEAM. Зібрані кошти від забігу MILITARY буде передано на потреби постраждалих військових у зоні АТО.

Перед кожним забігом організатори влаштовують спеціальні майстер-класи, в рамках яких кожен учасник має змогу отримати консультацію щодо фізичної підготовки та системи харчування. Також двічі на тиждень проходять відкриті тренування.

Два попередніх етапи «Гонки Нації» проходили у травні та серпні 2015 року на території мототреку «Пирогово». Близько 1000 спортсменів зі всієї України взяли участь у видовищних забігах на кожному етапі.

Зареєструватися та отримати детальну інформацію ви зможете на офіційному сайті проекту http://racenation.com.ua, а також у ТРК «Plazma».