На території національного комплексу «Експоцентр України» відбудеться заключний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2014 року».
Урочиста церемонія нагородження номінантів Конкурсу відбудеться 25 вересня 2014 року.

Конкурс проводиться протягом дев’яти років відповідно до Розпорядження Президента України від 25.12.2003 № 414/2003-рп, на виконання Указу Президента України від 24 вересня 2005 року № 1337/2005.

Головна мета та основні завдання конкурсу – популяризація та висвітлення досягнень українських підприємств, прискорення науково-технічного та технологічного оновлення виробництва, сприяння поширенню позитивної інформації власного регіону, збільшення частки вітчизняної продукції на внутрішньому і зовнішніх ринках, підвищення ролі держави у забезпеченні конкурентоспроможності вітчизняної продукції.

У Конкурсі беруть участь підприємства, що мають юридичну реєстрацію та виробляють товари і послуги на території України. Серед номінованих товарів – промислова, сільськогосподарська та харчова продукція, а також наукові розробки, послуги банків, оздоровчих закладів, готелів. Товари та послуги учасників конкурсу повинні відповідати очікуванням споживачів і мати відношення до однієї або декількох з номінацій конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до Оргкомітету Заявку, а також оплатити організаційний внесок у розмірі, що відповідає кількості заявлених на конкурс позицій.

Даний захід виконує надзвичайно важливу роль для підприємств усіх галузей економіки, адже їх продукція і послуги мають змогу отримати медалі і дипломи «Кращий вітчизняний товар року», а самі підприємства, за рішенням конкурсної комісії, можуть отримати статус «Виробник кращих вітчизняних товарів року» із нагородженням Символом конкурсу.
Щороку медалі і дипломи переможців отримують понад 200 товарів та послуг, а головною нагородою - Символом конкурсу нагороджується більш ніж 30 українських підприємств.

Також на Конкурсі передбачено відзначення регіонів за статусами: «Провідний регіон» та «Регіон – лідер». Це спеціальна програма створена для підвищення економічної зацікавленості міжнародної спільноти до потенціалу українських регіонів та обговорення широкого кола питань співробітництва у торгівельно- економічній та інвестиційній сферах.
Для отримання більш повної інформації щодо участі у конкурсі "Кращий вітчизняний товар року-2014", звертайтесь до Оргкомітету:
тел./факс: (044) 596-91-11, 596-98-01