З 6 по 9 листопада 2014 р. у ВЦ «КиевЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, павільйон №3) відбудеться IX спеціалізована виставка «Дерев’яне й заміське домобудування». Це провідна українська виставка, присвячена будівництву як заміських будинків з дерева, так і заміських будинків за сучасними технологіями швидкого зведення. Таке розширення «поля зору» виставки пов’язане з тим, що на сьогоднішній день у більшості потенційних замовників приватних будинків є бажання жити за містом, у відносній тиші й ближче до природи. А задовольнити це бажання допомагають саме технології швидкого будівництва із застосуванням більш сучасних будматеріалів. При цьому для замовника суттєво здешевлюється процес реалізації мрії про заміський будинок, а також скорочується термін її втілення.

Саме запити сьогоднішніх замовників сформували нову ідеологію виставки «Дерев’яне й заміське домобудування», яка сконцентрована в наступних темах:

1. Дерев’яне домобудування

  • проектування й будівництво дерев’яних будинків
  • будівельні й оздоблювальні матеріали
  • лазні, сауни, малі архітектурні форми з дерева

2. Сучасні технології будівництва заміських будинків

  • проектування й будівництво заміських будинків за технологіями швидкого будівництва
  • фундамент, покрівельні технології для заміських будинків
  • матеріали для зовнішньої й внутрішньої обробки

3. Життєзабезпечення дерев’яних і заміських будинків для постійного проживання.

Кожний із чотирьох днів виставки буде присвячений окремо взятій будівельній технології, що традиційно буде підкріплено тематичними форумами й конференціями.

Сама ж виставочна експозиція, як завжди, відобразить можливості дерева: від вишуканої лавки до найкрасивішого зрубу. Фахівці з будівництва каркасно-щитових, моноблочних, пінобетонних котеджів покажуть на своїх стендах, чим саме відрізняються будинки швидкого зведення з, на перший погляд, однакових за зовнішнім виглядом сендвіч-панелей, термоблоков або інших будматеріалів. Розібратися в нюансах опалювального обладнання для заміських будинків допоможуть інженери компаній-постачальників. І це далеко не все!

Кожний відвідувач на виставці зможе оцінити проекти й рішення від різних забудовників; побачить вживу елементи свого майбутнього будинку; порвняти ціни й можливості більшої кількості реально працюючих підрядників; візяти участь у професійних тематичних конференціях і практичних семінарах.

Виставка «Дерев’яне й заміське домобудування 2014» поєднує реальних замовників.

В 2013 році у виставці «Дерев’яне домобудування» взяло участь 78 компаній, експозиція склала 1386 кв. м загальної виставочної площі; виставка зібрала 5256 відвідувачів із усіх регіонів України, а також з Білорусі й Німеччини; на виставці відбулося 14 ділових заходів і майстер-класів.

Девіз виставки щорічно підтверджується на практиці: реальний замовник і розумний підрядник зустрічаються тут!