У Києві відбудеться фестиваль українських рок-легенд «Тільки Свої». У ньому візьмуть участь музиканти, які популярні вже понад двадцять років, серед них: «Мотор’ролла», «The Вйо», «Табула Раса», «Green Grey», «Cool Before»  і  «Воплі Відоплясова».

Спеціальною подією фестивалю «Тільки свої» стане реюніон культової групи дев’яностих «Cool Before». Музиканти об'єднаються для того, щоб дати усього один виступ на святкуванні десятиріччя радіостанції «Джем ФМ».

«Cool Before» зіграють у своєму основному складі 2000-го року. Наразі готується програма з «брендових» пісень, таких як «Осень золотая», «Танк», «Очень чудно». Крім них ми зіграємо «Невидане», що по суті можна назвати новими треками. Зараз складно загадувати чи будуть подальші виступи, адже всі ми маємо власні проекти. Виступ на фестивалі «Тільки Свої» точно буде унікальним, тому що є велика ймовірність почути дуети «Cool Before» з відомими музикантами» - розповів музикант і продюсер Сергій Большой.

На фестивалі «Тільки Свої» всі учасники представлять сети з найпопулярніших хітів і новинок. Більшість виконавців анонсують вихід восени нових студійних альбомів.