Арт-проект MARTS вп’яте розгортає у Києві платформу сучасного живопису, щоб дізнатись «чим дихає» нове покоління українських художників. Цьогоріч, виставка MARTS UNFRAMED (MARTS «Без меж») актуалізує їхнє бачення людини і соціуму, світу і всесвіту, реальності і трансцендентності.

П’ята виставка сучасного живопису MARTS UNFRAMED триватиме з 22 по 31 серпня 2014 року в Центрі сучасного мистецтва «М17» (Київ, вул. Горького, 102-104). Представлені живописні роботи – від реалізму до трансавангарду – є лакмусом, що проявляє реакції культурного середовища на виклики сьогодення. Ці реакції нелінійні, але усвідомлені, відверті та емоційні.

Marts Unframed відкриває експозицію напередодні відзначення Дня незалежності України і представляє широке коло художників з Києва, Криму, заходу та сходу країни. Загалом, у виставці беруть участь 30 митців та представлено більше ніж 100 полотен. На урочистому відкритті за коктейлем у супроводі сучасної електронної музики зустрінуться представники мистецького та культурного середовища, учасники арт-ринку, галеристи, художники та представники дипломатичних місій різних країн. Проведення виставки супроводжується виданням художнього каталогу робіт усіх учасників.

Арт-проект MARTS засновано благодійною організацією «Міжнародний культурний діалог» і проводиться спільними зусиллями її членів та організацій-партнерів.