Час плине швидко - ось вже і «Театр 19» добігає свого 15-річчя! 17 червня 2015 року запрошуємо на «Вечір з Театром 19» на сцені Національного палацу мистецтв «Україна» (малий зал).

Все починалось у 2000-му. 19 червня відбулася прем’єра «Емігрантів» за Славоміром Мрожеком - вистави, що була у репертуарі театру цілих 12 років.19 червня 2000 року у Харкові народився новий театр. Театр з простою і короткою назвою: «Театр 19».

З Києвом пов’язано багато. Вперше у столиці «Театр 19», що став одним з переможців Всеукраїнського фестиваля «Культурні герої ХХІ століття», зіграв у 2002 році виставу «Павло І» за Д. Мережковським, у затишному приміщенні театру «Дах». Від тих пір чимало гастролей відбулося у залах Молодого театру, Російського театру імені Лесі Українки, ТЮГу на Липках, Театру на Лівому березі Дніпра. Неодноразово «Театр 19» ставав переможцем та дипломантом різноманітних фестивалів та конкурсів.До свого 15-річчя театр презентує киянам подарунок. Святкова подія під назвою «Вечір з Театром 19» має відбутися 17 червня. Цього вечора на малій сцені Палацу «Україна» глядачеві буде запропоновано переглянути дві окремі одноактні вистави, які вдома зазвичай граються в різні дні.

Спочатку, у першому відділенні «Вечора...», буде зіграно спогади про кохання «Але все ж таки» за п’єсою Мара Байджиєва. У центрі історіі - постать молодої жінки Назі (Н.Іванська), яка відпочиває разом зі своїм коханцем Сашею-Іскандером (С.Лістунов) у безлюдному місці на березі озера Іссик-Куль. Немало жорстких випробувань встигло випасти на долю Назі. Поки Іскандер рибалить, жінка проводить безкінечні дні наодинці з невеселими думками. Аж раптом з’являється Незнайомець (О.Дідик)...

Ніжну, ліричну, теплу і світлу виставу супроводжує музика відомого київського композитора та піаніста Павла Ігнатьєва.«Спектакль смотрится на одном дыхании и создается такое впечатление, что трое героев на сцене дышат вместо тебя, так как ты просто забываешь об этой функции своего организма. Шум морского прибоя слышится в тишине, а крики чаек легко узнаваемы в случайном скрипе сидений неосторожного зрителя.

Этот спектакль одновременно о любви и об одиночестве. О том, что бессмысленно жить с человеком из-за страха остаться одному, продолжать бессмысленные отношения только ради того, чтобы в старости был рядом хоть кто-то, кто бы мог поднести стакан воды. О том, что искать и находить любовь никогда не поздно.» (Відгук глядача)Після 20-хвилинного антракту у другому відділенні кияни побачать оновлену версію абсурдистської трагікомедії «Кароль» за п’єсою Славоміра Мрожека.На прийом до Окуліста (П. Алдошин) приходять двоє: вочевидь божевільний Дідусь (Ю. Ніколаєнко) із Внуком (М. Михальченко) та рушницею. Дідусеві потрібні окуляри, щоб розпізнати та знищити заклятого ворога - якогось Кароля. Спочатку все виглядає достатньо кумедно. Але зовсім скоро Окулістові буде не до сміху...Тож до зустрічі на «Вечірі з Театром 19», дорогі друзі!