ПРО ФЕСТИВАЛЬ

KIEV BEER FEST  - найяскравіша подія кінця літа в Києві! Драйвова музика,позитивні емоції, велика кількість розваг чекають на Тебе з 28 по 31 серпня на ВДНГ !

KIEV BEER FEST   об'єднує навколо себе десятки провідних виробників пива та сотні тисяч справжніх шанувальників цього напою. В рамках Фестивалю працюватиме національний ярмарок пива, де кожен відвідувач зможе скуштувати понад 100 сортів пива від відомих пивних брендів. Звичайно, не обійдеться і без смачненьких закусок, без яких пиво так не смакує! Насичена музична програма кожного дня не залишить байдужим жодного меломана!

Філософія фестивалю KIEV BEER FEST : позитивний настрій для кожного відвідувача,  драйвова музична програма, широкий асортимент вітчизняних і зарубіжних марок пива та закусок, відповідальне споживання пива всіма присутніми на фестивалі! Ми за здорову націю молодих українців, тому пиво наллють тільки повнолітнім!

В період кінця літа ми запрошуємо Тебе приєднатись до свята музики, драйву смачного пива та найкращих закусок 
ПРИХОДЬ! ВІДПОЧИВАЙ! РОЗВАЖАЙСЯ!

KIEV BEER FEST несе важливу місію – розвиток культури споживання пива в нашій країні. Для українців це можливість розвинути свої пивні смаки та вподобання, відкрити нові, до цього ще не випробувані сорти та види пива, яких на фестивалі налічується понад 100. Для нас є важливо розуміти, що споживання пива, це не тільки спосіб відпочинку, а й ціла гастрономічна наука, вивчаючи яку ти вже ніколи не зможеш просто пити пиво, не звертаючи уваги на його смак та якість.

Для учасників фестивалю KIEV BEER FEST це прекрасна можливість заявити про себе, запропонувати гостям фестивалю скуштувати власне неповторне пиво, розкрити та донести до людей свої традиції пивоваріння, розвинути власні конкурентні переваги та почути такі цінні відгуки та побажання українців про якість Вашої продукції, товарної лінії, сортів та видів пива тощо.

KIEV BEER FEST - це можливість в особливий спосіб подякувати своїм споживачам за прихильність до Вашої торгової марки, за довіру до Вас як провідного пивовара України!

День 1 (28 серпня 2014)   

12.00 Початок роботи Фестивалю. Відкриття торгових стендів, павільйонів спонсорів та учасників Фестивалю. Смакуємо пиво і чудові закуски до пива! 
16.00-17.00 Офіційне відкриття Фестивалю за участю організаторів, спонсорів та представників ЗМІ. 
16.00-23.00 Ярмарок пива від українських та зарубіжних пивоварень. Конкурси, розважальна програма та спеціальні акції для відвідувачів Фестивалю. 
18.00-23.00 Вечірня музична програма на головній сцені Фестивалю (живий звук). 

День 2 (29 серпня 2014) 
12.00 Початок роботи другого дня Фестивалю. Відкриття торгових стендів, павільйонів спонсорів та учасників Фестивалю. Смакуємо пиво і чудові закуски до пива! 
14.00-16.00 Спартакіада любителів пива – 2013! Конкурси, конкурси і ще раз конкурси! Розіграш подарунків від спонсорів та учасників Фестивалю! 
16.00-23.00 Ярмарок пива від українських та зарубіжних пивоварень. Конкурси, розважальна програма та спеціальні акції для відвідувачів Фестивалю. 
17.00-23.00 Вечірня музична програма на головній сцені Фестивалю (живий звук). 

День 4 (31 серпня 2014) 
12.00 Початок роботи четвертого дня Фестивалю.  Відкриття торгових стендів, павільйонів спонсорів та учасників Фестивалю. Смакуємо пиво і чудові закуски до пива!  
14.00-16.00 Офіційне закриття фестивалю KIEV BEER FEST . 

Нагородження переможців професійного конкурсу «Пиво України 2014». 

Нагородження переможців конкурсу «Народна дегустація».

Нагородження переможців спартакіади любителів пива. 

14.00-23.00 Ярмарок пива від українських та зарубіжних пивоварень. Розважальна програма фестивалю за участю спеціально запрошених гостей. Конкурси та акцій для всіх бажаючих.   

17.00-23.00 Заключний концерт за участю українських рок-колективів на головній сцені Фестивалю! (живий звук).