Кента Ігараші саксофон (Японія)

Віола Таран фортепіано (Україна)

Кента Ігараші — яскравий представник нового покоління саксофоністів, музикант японського походження, чий творчий шлях тісно пов’язаний з Україною.

Народжений у 2002 році в Японії, з шестирічного віку він проживав в Україні, де й розпочалося його професійне становлення. Винятковий талант Кенти був помічений українським музикантом, педагогом, солістом оркестру Національної опери України та засновником унікального саксофонного квартету Юрієм Василевичем, який відіграв важливу роль у формуванні молодого виконавця.

Кента Ігараші навчався у спеціалізованій музичній школі ім. М. Лисенка та Національній музичній академії України. Він є лауреатом численних міжнародних конкурсів, виступав із провідними оркестрами України. Йому аплодували в Польщі, Греціі, Японіі, Таіланді, Німеччині, Китаі та Бельгіі.

Після початку повномасштабної війни музикант продовжил навчання у Токіо, де здобув ступінь магістра у престижній консерваторії.

У 2023 році Кента Ігараші став фіналістом Міжнародного конкурсу імені Адольфа Сакса (Дінан, Бельгія) — одного з найавторитетніших конкурсів у світі саксофонного мистецтва — та посів 5-те місце серед найкращих молодих виконавців.

17 травня 2026 року в атмосферному акустичному залі церкви Святої Катерини відбудеться концерт Кенти Ігараші за участі піаністки Віоли Таран — його постійної концертмейстерки та творчої партнерки.

Запрошуємо вас долучитися до події, де звучатиме музика, що об’єднує культури та серця. Адже

«Bravo» звучить однаково на всіх мовах світу!

Програма концерту:

  • Ж.б. Сінжеле – Fantaisieop.83
  • Ж. Массне - Meditation from Thaїs
  • Ж. Демерссман – Fantaisie
  • Дж. Гершвін – Три прелюдії
  • Ж.-д. Міша – Kokoro (solo )
  • К. Дебюссі – Reverie
  • Е. Елгар – Salut d’amour
  • Т. Машіма – Seagull
  • Д. Мійо – Brazileira
  • А. П’яццолла, ар.в.таран
  • Tango “NightClab 1960”
  • Libertango