Дизель Шоу Весна`21

Ми сподівалися та робили все можливе, щоб наше зимове «Дизель Шоу» відбулося з глядачами.

Після успішного концерту в Одесі влітку та п'яти ювілейних концертів з аншлагами у палаці «Україна» ми були впевнені, що зараз все повториться!

Але постанови, які змінюються із завидною частотою, не залишили нам вибору та заборонили зібрати два палаци «Україна» 1 і 2 грудня. Ми, як і ви, дивуємося, як можна проводити вистави, дискотеки та закриті приватні багатолюдні заходи, при цьому забороняти концерти з глядачами. Але Палац «Україна» — державна установа, тож ми зобов'язані поважати рішення його керівництва.

Ми обов'язково зустрінемося з глядачами в 2021-му році, на який покладаємо великі надії! Почнемо рік із гумором і кращими друзями. Весняне «Дизель Шоу» у палаці «Україна» відбудеться 26, 27 лютого та допоможе з посмішкою дивитися у світле та по-хорошому не нудне майбутнє. Якщо у вас є квитки на зимові концерти «Дизель Шоу» 1 і 2 грудня, то вони будуть дійсні на весняні концерти 26 і 27 лютого відповідно!

На весняному «Дизель Шоу» вас чекають життєстверджуючі жарти, запальні танці, веселі пісні і, звісно ж, номери, присвячені коханню, весні та нашим любим жінкам. На сцені зберуться кращі гумористи країни: Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Олександр Бережок, Яна Глущенко, Євген Гашенко, Євген Сморігін, Дмитро Танкович, Маруся Грицук, Євген Нікішин та Сергій Писаренко! А в гостях у «дизелів» найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу і спорту.

Ми підготували надзвичайно позитивну й абсолютно нову гумористичну програму, яка зарядить кожного глядача.

Якщо у вас ще немає квитків, швидше придбайте їх. Квитки на концерти «Дизель Шоу» — це найкращий подарунок до Дня Святого Валентина та Міжнародного жіночого дня. Геть негаразди та печалі — зустрінемо весну разом!