Найголовніша ознака Людини - це людяність. У неї немає умовних кордонів, мовних бар'єрів чи расової приналежності. Адже не має нічого важливішого за людське життя. Вчинки кожного з нас можуть вплинути на ситуацію загалом. Врятуємо дитячі життя разом!

2 квітня 2015 року у Будинку Актора. Рок-гурт «Dagaz» (Kiev) (http://vk.com/dagazband) організовує соціально-благодійний концерт «Зажги Огонь!» на підтримку Перинатального центру міста Києва. Учасники концертної програми дитячий вокальний колектив «MirRa» та Олена Вінницька, ведучий концерту Сергій Комаровський.

Кошти від продажу квитків підуть на закупівля дихальних контурів для апаратів штучної вентиляції легень та витратних матеріалів для відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Перинатального центру м. Києва (http://www.pcenter.org.ua)
Це дозволить надати необхідну першу допомогу недоношеним новонародженим, що потребують респіраторної підтримки та тривалого виходжування в умовах відділення. Кількість закупленого залежить від отриманих коштів, і кожен куплений квиток може врятувати маленьке життя.

Прес-конференція стосовно даної проблематики відбудеться о 18:30 в холі Будинку Актора учасники: головний лікар Перинатального центру Белая Викторія Володимирівна, brend-voice «Europa+» Сергій Комаровський, титулована спортсменка України Яна Клочкова, український футболіст Владислав Ващук,  золотий голос України оперна співачка Олена Гребенюк, партнери Перинатального центру ТМ «Раненько» (http://ranenko.com) та інші.

Щиро вдячні тим, хто долучається до благородної справи, за Ваше розуміння та підтримку!