Квест-турнір "Бейблейд Супер гра" для дітей на природі в парку ВДНГ (ВДНХ)
Куди піти з дитиною в Києві в п'ятницю?
На регулярно-відкритий квест-турнір "БейБлейд. Супер гра" для дітей на природі по территорії ВДНГ
BeyBlade - гра, яка підкорила мільйони дитячих сердець. Але де ваша дитина може взяти участь у справжніх боях і цікаво провести час? На квест-турнірі "Бейблейд Супер гра" який проходить щоп'ятниці на ВДНГ.

Легенда квест-турніра "Бейблейд. Супер гра"
Вальту прийшло запрошення на світовий турнір по BeyBlade, але на жаль він втратив його і тепер йому потрібно знайти місце, де буде проходити супер гра! А для того щоб перемогти на турнірі йому потрібно знайти найпотужніший і найшвидший Бейблейд, який за легендою був захований під 6 замками. Допомогти йому в цьому нелегкому завданні зможуть тільки сміливі, сильні і відважні блейдери. Якщо Ваша дитина готова пройти всі випробування, вирішити всі завдання і за час допомогти Вальту знайти супер Бейблейд, тоді ми чекаємо його в нашій команді. В кінці квесту пройде міні-турнір з улюбленими героями!
У вихідні ми організовуємо КОМАНДНІ квести на природі для дітей в парках Києва. Це означає, що ви можете привести на захід одного або декількох хлопців та дівчат, а компанію для гри ми підберемо для них самі! Такий квест - це не тільки розвага, прекрасний відпочинок і нові друзі, а й пізнавальна пригода в ігровій формі на свіжому повітрі!

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ
Регулярно-відкритий квест-турнір "БейБлейд. Супер гра" для дітей на природі по территорії ВДНГ?
Для проходження квесту ми формуємо групу до 15 учасників приблизно одного віку. Кожну таку групу супроводжують наші костюмовані ведучі і координатор, який допомагає учасникам і дивиться за порядком. На початку квесту кожному учаснику видається квест-карта, на якій позначено завдання і локації, які необхідно пройти за одну годину.Протягом квесту за виконання завдань діти отримують Квестмані (внутрішня валюта). В кінці квесту діти зможуть придбати, за отримані під час гри Квестмані, подарунки або зібрати їх на більш дорогі призи! В кінці квесту кожен учасник отримує паспорт Квестмана в якому після проходження квесту отримує квест-штамп про проходження квесту!Побувавши на всіх квестах, при наявності всіх квест-штампів, учасник отримує доступ до відвідування імерсивного дитячого квесту і візу другого рівня з доступом до закритих ВІП квесту!

Переваги командних квестів від компанії "Квестманія":
- Вам не потрібно шукати компанію для своєї дитини, він може познайомитися з іншими дітьми і цікаво провести з ними час.
- Квест проводиться на свіжому повітрі в супроводі професійних акторів і координаторів.
- В кожному парку дітей чекає свій оригінальний сценарій з цікавим і насиченим сюжетом.
- Завдання спрямовані на розвиток нестандартного мислення і логіки.
- Під час гри формується вміння працювати в команді, адже для виконання поставленого завдання доведеться проявити кмітливість.
- Ваша дитина зіткнеться з безліччю випробувань, а саме: цікавими ребусами і загадками, криптограмами, анаграмами, випробуваннями на спритність і уважність, завданнями на логіку і креативність, вікторинами і звичайно ж безліччю інших пригод.
- Учасник отримає солодощі або сувеніри від компанії "Квестманія", а також паспорт Квестмана, який в подальшому гарантує знижку на інші квести.
- Ви можете замовити квест, як для однієї дитини, так і для всієї команди. Також ви можете замовити день народження в стилі квест. У період квесту у батьків буде час для того, щоб приділити увагу собі, відвідати інші локації на ВДНГ або провести час в затишних ресторанах.

Регулярно-відкритий квест-турнір "БейБлейд. Супер гра" для дітей на природі по территорії ВДНГ
Рекомендований вік: від 7 до 11 років.
Тривалість квесту: 1 година.
Час проведення: щоп'ятниці о 15:30.
Місце проведення: ВДНГ, проспект академіка Глушкова, 1.
Місце зустрічі: біля інфо-центру

Обов'язкове бронювання місця в команді за номером телефону: 063 736 21 06
Всього 15 місць! Встигніть записати Вашу дитини в команду!* Тільки за попереднім записом!

Поради для батьків:
Зручне взуття для Вашої дитини.
Комфортний одяг для активних ігор.
Хороше самопочуття і відмінний настрій.
Батьки в грі участь не беруть і супроводжують дітей за бажанням, але не обов'язково.
На території парку ВДНГ є кафе для очікування своїх дітей.