Seafret з новим альбомом повертаються до Києва... як поштові голуби.

Після випуску синглу та успішніх концертів цього літа британський дует Seafret зрозумів важливу річ – час знову збиратися в дорогу. Саме тому вокаліст Джек Седмен та гітарист Гаррі Дрейпер оголосили вихід нового альбому Most Of Us Are Strangers 7 лютого 2020 та масштабний європейський тур. Весною наступного року Seafret представлять найновіший матеріал наживо, один із концертів відбудеться в українській столиці.

Дата та місце: 24 травня, Caribbean Club.

«Іноді здається, що всі двері перед тобою зачиняються, слабне віра в те, що ти робиш чи ким ти є в житті. Ми написали Fall про вміння перебороти це відчуття і ніколи не здаватися», розповідають Джек та Гаррі про найновіший сингл з майбутнього альбому. Власне, хлопці знаються на тому, як долати перешкоди та тяжко працювати на шляху до успіху. Їх дебютний альбом Tell Me It's Real зайняв 59-ту позицію в UK Albums Chart, офіційному чарті альбомів Великої Британії. У цій платівці закарбовані їх переживання через переїзд до Лондона, підписання контракту з мейджор-лейблом, і поринення з головою в індустрію, яку вони на той час не розуміли остаточно.

Нині – вони самі по собі. Упевнившись у своїй незалежності, дует повернувся до рідного Брідлінгтона, щоб творити – щось свіже, нове, чесне. «Я щиро вірю, що нам потрібно було усе те, що з нами сталося», пояснює Джек. «Нам потрібно було переїхати, подалі від дому, стати на ноги та вижити в Лондоні. Це було для нас корисним. А тепер ми повернулися... як поштові голуби!».

Їх попередній міні-реліз Monsters вийшов минулого року і став першим кроком у співпраці Seafret з Россом Гемільтоном, що брав активну участь у продюсуванні та написанні пісень. З ним вони видали такі успішні пісні як титульна Monsters, а також Can’t Look Away, Bad Blood та Heartless. Окрім Fall, на початку 2019 року вийшов іще один сингл – Loving You; обидва ці треки інтригують та обіцяють дорослий, мудрий та ліричний альбом від Seafret.

Наразі хлопці вже перетнули позначку в 300 мільйонів прослуховувань на платформах Spotify та Apple Music, а їх відео на YouTube налічують понад 170 мільйонів переглядів. Позаду тури з Hozier, Джеймсом Беєм, Kodaline та Джейком Баґґом, але настав час для вільного плавання.