Кожен, хто хоч раз бачив виступ Лорен Рут Ворд, назавжди пам'ятає цю мить. Просто тому, що вона має такий вплив на людей. Справа в тому, що не часто побачиш людину, яка співає кожною клітинкою своєї сутності, але коли це стається, ти змінюєшся назавжди. Ти сидиш і думаєш, якщо вона може випромінювати таку силу і енергію, то чому не можу я? Саме так з'являється віра в себе і натхнення – несподівано, легко, радісно. Критики порівнюють Лорен Рут Ворд з Дженіс Джоплін, Флоренс Велч та Кортні Барнетт. Для більшого комфорту ми можемо хапатися за ці імена, але жодне порівняння не віддає належне постаті Лорен. І в цьому ми з вами зовсім скоро переконаємося самі.

4 червня, Caribbean Club.

Дебютна платівка Лорен ʼWell, Hellʼ зібрала чимало захоплених відгуків від NYLON, Noisey, Consequence of Sound, the Los Angeles Times, Indie Shuffle та багатьох інших. Про дівчину з Меріленду вмить дізнався весь світ. Відео щирих та надривних виступів з піснями Blue Collar Sex Kitten, Make Love to Myself та вражаючої Did I Offend You розліталися мережею, розбивали серцяі тривожили душі. «Мені багато що є сказати», – заявляє Лорен у титульному треці альбому. І справді, ця дівчина не лізе за словом до кишені.

Лорен завжди підтримувала гурти, які їй подобалися, і вони підтримували її. Завдяки міцній спільноті, що зібралася довкола неї, вона вже за короткий час опинилася на великих сценах, граючи з такими артистами як Yeah Yeah Yeahʼs, Shirley Manson, Едді Веддер Vedder, LP, Shakey Graves, Liz Phair та навіть з Кітом Урбаном. До речі, одна з таких зустрічей із співачкою LP стала доленосною – співачки вже понад рік заручені.

Закохавшись у процес аналогового запису, Лорен взялася записувати другий альбом. Сингл Water Sign уже в мережі, а нова платівка співачки під назвою 'Vol. II' вийде 13 березня. Лорен все ще є що сказати – про силу жінок та самовідкриття – з легкістю, красою та вражаючою влучністю. Рок-н-ролл у 2020 потребує чогось незвичайного. Дякуємо Богиням, що надіслали нам Лорен Рут Ворд.