Девід Гарретт виступить у Києві в 2020 році в рамках світового турне

Шоу одного з кращих скрипалів сучасності відбудеться 1 жовтня у Палаці Спорту

Після аншлагового концертного туру EXPLOSIVE LIVE у 2019 році один з кращих музичних віртуозів Девід Гарретт повертається до Києва з новою програмою UNLIMITED LIVE. Цього разу світовий тур музиканта, присвячений 10-річчю культового збірника хітів Unlimited - Greatest Hits і ювілею творчості самого Гарретта на сцені.

Для Девіда UNLIMITED — більше, ніж просто назва туру. Це філософія його життя та основа всієї музичної діяльності. Своєю творчістю Девід перевернув засади класичної музики й перетворив скрипку на один з провідних інструментів сучасної альтернативи. За харизму рок-зірки та віртуозність, яка властива кращим інструменталістам свого часу, Гарретта вже охрестили «Скрипаль диявола».

Паганіні серед зірок естради та Джимі Гендрікс серед скрипалів, Девід Гарретт — справжня міжнародна суперзірка, чия творчість стирає кордони між музикою Моцарта і Metallica. Протягом 10 років музичний талант Гарретта було відзначено 24 золотими й 16 платиновими нагородами в Гонконзі, Німеччині, Мексиці, Тайвані, Бразилії, Сінгапурі та інших країнах. Авторські аранжування класичних творів Бетховена і Дебюссі в його концертах легко уживаються з інструментальними версіями таких визнаних хітів поколінь, як 'Smells Like Teen Spirit "Nirvana,' Purple Rain 'Prince,' Nothing Else Matters" Metallica, 'November Rain' Guns N 'Roses, 'Viva La Vida’ Coldplay.

До очікуваного концертного туру  Девід Гарретт і його команда готувалися більше року. Завдяки використанню ультрасучасних технологій шоу вийшло не тільки музичним, а й кінематографічним. Під час UNLIMITED LIVE на слухачів очікує прогулянка синім морем, Місяцем і футуристичним мегаполісом.

«Я з нетерпінням чекаю туру і, як ніколи, хочу запросити своїх шанувальників у цю захоплюючу музичну подорож», — говорить про майбутні концерти сам музикант.

David Garrett
1 жовтня 2020 року, Палац спорту
Квитки від 999 грн.