13 червня 2020
Київ, Палац Спорту
Lenny Kravitz
“HERE TO LOVE”

13 червня в рамках масштабного світового турне “HERE TO LOVE”  один з найвидатніших рок-музикантів сучасності, продюсер та мультиінструменталіст, володар чотирьох премій Grammy, Lenny Kravitz дасть шоу в Києві. Це буде перший за 12 років його виступ в Україні.

Lenny Kravitz привезе до Києва свій одинадцятий  лонгплей  “Raise Vibration” – платівку 2018 року, в якій він знову  об’єднав рок-н-рол, фанк, блюз та соул, та підняв цей мікс на надосяжну висоту.

Альбом “Raise Vibration”  - це нові ідеї Lenny Kravitz та три десятиліття його  досвіду, це потужне  творче  відродження,  смілива, яскрава   робота, яка повністю відображає дух  та масштаб музиканта.

Досягнення  Ленні Кравіца можна перераховувати вічність. Його десять студійних альбомів розійшлися по світу 40-мільйонним тиражем, він писав пісні для Мадонни і Aerosmith, з'явився на сольному альбомі Міка Джаггера і грав з Девідом Боуї. Він знімався в блокбастерах, а його креативна агенція  Kravitz Design розробляла ідеї для Rolex, Leica and Dom Perignon.

Та головне -  Lenny Kravitz продовжує записувати хіти та гастролювати світом, і в червні 2020 року в київському Палаці Спорта  ікону рок-н-ролу можна побачити й почути наживо.
Сет-лист шоу “HERE TO LOVE”  - це і перевірені хіти, такі як “Fly away”, “American woman”, “Let Love Rule”,  і пісні з нового альбому “Raise Vibration”.