Палац «Україна» разом з відомим режисером-хореографом Олександром Лещенком презентують мюзикл «Таємниці новорічних іграшок»!

Період – з 22.12.19 по 07.01.20

Магія Різдва завжди зачаровує,  особливо дітей, які мають віру в існування казкових світів! Ми відкриємо вам таємницю буття одного з таких фантастичних місць – ви готові дізнатися, чим живуть і що роблять увесь рік новорічні іграшки, чекаючи свого зіркового часу, коли вони потраплять на ялинку?

Дивовижний мюзикл, повен пригод, розкаже і покаже все, що знає про «Таємниці новорічних іграшок»!

Світ іграшок захоплюючий та яскравий! Фантастичні герої відомі нашим глядачам з казок та мультиків, що викличе неабияку зацікавленість у малечі.

Це буде  феєричне шоу, герої якого живуть у своєму казковому світі і без яких, виявляється, неможливо відчути справжність свята.

Театр танцю «Форсайт» та його наставник, хореограф-постановник Олександр Лещенко (режисер мюзиклу), створять для вас надзвичайну атмосферу з неперевершеною грою акторів, акробатичними та танцювальними номерами, інтерактивами з глядачами.

У фойє Палацу, перед головною виставою, дітей розважатимуть актори та аніматори. А щоб залишити яскравий спогад про свято – для вас працюватимуть різноманітні стилізовані  фотозони!

Чекаємо всіх дорослих та дітей, хто ще з заздрісною охотою чекає Новорічних свят, у Національному палаці мистецтв «Україна», щоб разом відчути фантастичну магію зими з 22 грудня 2019 року по 7 січня 2020 року!