18 серпня - Вперше у Києві «АРТ-ФЕСТ» від Театру-школи «Образ»!
ЗАРЯДЖАЙСЯ ТВОРЧІСТЮ! – Прокачай себе на фестивалі майстер-класів!

В сучасному темпі життя важливо своєчасно знаходити час та можливість відновити сили. Творчість – це саме потужне джерело енергії!

Літо, Сонце, Природа, Друзі та Хобі – що ще треба для того, щоб запастися енергією на півроку вперед?

ХТО МИ?
Понад 11 років «Образ» змінює світ завдяки акторській майстерності! Щороку ми проводимо фестивалі театрально-психологічних майстер-класів просто неба! Та вперше ми це робимо в новому форматі у Києві!

ДЛЯ КОГО?
Якщо вам бракує позитивних емоцій, відчуття внутрішньої свободи, яскравих вражень, перезавантаження свого життя – приходьте самі або з друзями!

НА ВАС ЧЕКАЄ:
- Захоплюючий КВЕСТ-екскурсія «Енергія міста - твій ресурс» (олена Тамаєва - майстер з акторської та ораторської майстерності, Роман Третяк – екскурсовод)
- Крико-терапія на горі Дитинка - «Звільни свій голос» (Аліна Боб - майстер з акторської та ораторської майстерності)
- Майстер-клас з арт-терапії «Баланс кольорів твого життя» (Наталя Глотова - психолог, психотерапевт, арт-терапевт)
- Акторський майстер-клас «Імпровізація, як супер-здатність жити тут і зараз» (Олександра Іллічова , актриса, майстер з акторської майстерності та імпровізації)
- Танцювальний майстер-клас - «Психологія руху. Емоційний заряд» (Вадим Сінаєвський – хореограф-постановник, психолог, майстер з танцювально-тілесної терапії)
- Творча тусовка на березі річки. Шашлик.

Кожен викладач – майстер своєї справи! Ми впевнені, що за день, який ми проведемо разом, ви не тільки збільшите свій внутрішній ресурс, познайомитесь з багатьма цікавими людьми та знайдете нових друзів, але й отримаєте можливість в подальшому самостійно відновлюватися через творчість, відкриєте в собі постійне джерело енергії!

Не запитуйте у гугла «куди сходити» на вихідних - реєструйтеся заздалегідь на 18 серпня і ловіть знижку!

Реєструйтеся!
https://forms.gle/hvGVHrXQyQo4PRwc7