19 жовтня у Києві виступить знаний електронний дует зі Швеції – Carbon Based Lifeforms!

Carbon Based Lifeforms – одні з найяскравіших представників напрямку психоделічного ембієнту, колишні резиденти французького лейблу Ultimae Records, квитки на концерти яких шанувальники розкуповують менше, ніж за добу! Проект часто присутній серед хедлайнерів найбільших псайтранс-фестивалів у Європі, США та Австралії, а за їхніми плечима – п’ять успішних повноформатних релізів.

Як описують свою творчість самі учасники CBL, Йоганн Хедберг і Даніель Сегерстад, вони прагнуть поєднати у музиці земне та космічне. Використовуючи комбінацію природи і технологій як головне джерело свого натхнення, музиканти демонструють у своїх роботах як позитивні, так і негативні наслідки, до яких може призвести подібне поєднання, зокрема згубний вплив деяких технологій на навколишнє середовище. Всі ці ідеї втілюються у позаземних звуках та гармоніях Хедберга, оформлених занурюючими у транс ритмами Сегерстада.

У Києві Carbon Based Lifeforms дадуть незабутнє шоу на підтримку свого нового альбому "Derelicts", який потрапив до ТОП-12 кращих електронних релізів американського журналу Billboard.

Не пропустіть яскраве шоу від живих класиків сучасної електронної музики!

Дата: 19 жовтня 2019 року

Місце: клуб Atlas, вулиця Січових Стрільців, 37-41, Київ