Британська Рада в Україні та H2D представляють: Penelope Isles у Києві Британський гурт Penelope Isles із Брайтона зіграють у одній з найвідоміших локацій Києва, у клубі Closer.

Перший виступ гурту в Україні відбудеться 23 березня у рамках спеціальної події Selector Live під час кінофестивалю Docudays UA. Penelope Isles – результат співпраці брата й сестри Джека та Лілі Уолтер. Вони міксують хвилі ембієнтних ділеїв та п’яний шум гітар, звукову динаміку та мелодійні поп-хуки, переплетені з гармоніями їхніх голосів. Щирий lo-fi-підхід у створенні власної музики відразу помітний у їхніх самопродюсованих домашніх записах.

Їхні виступи гіпнотизуючі, захоплюючі, зворушливі, переповнені блискучою психоделікою, казковим дзвоном та потужною силою, що пронизує та водночас приносить неабияке задоволення. The Line of Best Fit назвали виступ Penelope Isles на фестивалі End of the Road зірковим, а журнал DIY схвально прийняв їх сингл ‘Cut Your Hair’. Балансуючи між ностальгією та новизною, дебютний альбом Penelope Isles ‘Until The Tide
Creeps In’ вийде в березні 2019 року на Bella Union Records.

Платівка особливо сподобається прихильникам Arcade Fire, Grandaddy та Mogwai.