Разом відствяткуємо День Народження гурту RvB (“Руки'В Брюки”) та всесвітній День Рок’н’Ролу. Концерти “Руки'В Брюки” - це завжди весело та дуже танцювально!

У 2018 вони запалили шоу “Ікс Фактор 9”, після їхньої музики Настя Каменських виконала хіт Елвіса Преслі, а Дмитро Шуров (Pianoбой) заграв на контрабасі!

Що нас чекає на концерті Juicy Beats Party #18 14-го квітня:

11 років “Руки'В Брюки” головним рокенрольникам Києва

ексклюзивний виступ рокабільної вокалістки MARIA MARVEL

автентичне Rock'n'Roll та чуттєвий Rhythm'n'Blues

нові композиції та найулюбленіше з 6 альбомів

чарівні бек-вокалістки

rock'n'roll українською, російською та англійською

14-го квітня родзинкою концерту стане ексклюзивний виступ магнетичної MARIA MARVEL - вокалістки найпопулярнішого польського рокабілі-гурту “The Real Gone Tones”.

Марія та її гурт - майстри танцювального рокенролу. У графіку їх виступів Іспанія, Німеччина, Фінляндія, Італія та багато інших.

Разом з “Руки'В Брюки” Марія класику рокенролу, старі-добрі улюблені хіти в цікавому аранжуванні.

Приготуйтесь почути запальний мікс музики 50’х: автентичний рокабілі | rockabilly, ритм’енд’блюз | r’n’b, свінг | swing та кантрі | country.

Caribbean Club Concert Hall буде здригатися від танцювального шаленства! Це ROCK’N’ROLL, яким він має бути: драйвовий та нестримний!

Juicy Beats Party - це новий формат вечірок у Caribbean Club Concert Hall.

Кращі артисти та танцювальний DJ-mix обов’язково сподобаються прихильникам бугі-вугі, лінді хопа, блюзу та інших свінгових танців, які будуть танцювати до упаду!

Приєднуйтесь до неймовірного музично-танцювального марафону!