24 лютого київський Палац Спорту
спікер Світового рівня.
НІК ВУЙЧИЧ
з новою програмою «Неможливе - МОЖЛИВО».

Нік Вуйчич - народився без рук і ніг. Він подорожує по всьому Світу, має повноцінне і насичене життя, допомагає іншим людям знайти віру, надію за допомогою подібних заходів. Легендарний мотиватор на своєму прикладі доводить, як неможливе стає можливим. Таким чином надихає тисячі людей на щасливе життя.

Тренінг триватиме 10 годин, в рамках якого виступлять відомі особистості, спікери, бізнесмени і психологи: Марк Гінзбург, Руслана, Соломія Вітвіцька, Ірина Єфремова, Любосвєта Радалова, Тетяна Русина, Олексій Просєкін та Марина Хмеловська і Олена Тараріна.

Мета заходу допомогти кожному змінити своє життя на краще, а також долучитися до масштабного соціально благодійного проекту.

Тренінг планує відвідати більше 10 тис осіб. Для тих, хто не зможе відвідати цю грандіозну подію, окремо створено youtube трансляцію.

Захід організовано на підтримку соціально благодійного проекту "Люди Світу" нового покоління, мета якого створення автономного реабілітаційного центру для дітей сиріт на повному самозабезпеченні.