У Києві вперше виступлять пост-панки Interpol

Якщо ви захочете пошукати їх назву в Google, то в першу чергу вам видасть сайт Міжнародної поліції, а вже потім - американських пост-панків Interpol. Вони вперше виступлять в Києві з презентацією останнього альбому «Marauder». Запам'ятовуйте час і місце, де можна ловити псевдоагентів і реально хороших музикантів - 12 червня, Зелений театр.

Фронтмен Пол Бенкс, гітарист Деніел Кесслер і барабанщик Сем Фогаріно дійсно схожі на секретних агентів – на них ідеальні костюми, тонкі, рівні галстуки, до блиску натерті туфлі. І сонцезахисні окуляри, щоб цей самий блиск не засліпив.

Втім, ім'я Interpol прийшло до гурту після десятка блідих назв. "Так, у нас було кілька хрінових поганял. Бувало так, що ми взагалі без назви грали. Потім я такий:" Стоп, хлопців, гляньте. На нас люди ходять, але вони не знають, як нас знайти, щоб прийти наступного разу".  А назву Пол просто з голови взяв пізніше", - розповідає Кесслер.

У 2002 році гурт випустив дебютну платівку «Turn On The Bright Lights». Вона наробила шуму, так як стала головним альбомом пост-панк-рівайвлу - жанру, який ознаменував повернення пост-панку вісімдесятих. Рифи що запам’ятовуються, інтимна лірика й холодна, відсторонена атмосфера вплинули на багатьох музикантів, серед них The Killers, The XX і Editors. Та головний альбом був у Interpol. «Припущення, що цей альбом - продукт правильного часу і місця, таке ж наївне, як і припущення, що будь-хто, хто був закоханий, міг записати пісню про кохання в принципі. У 2002 році було багато крутих груп, але тільки одна змогла записати цей шедевр», - писав у рецензії  до альбому Interpol «Turn On The Bright Lights» музичний сайт Pitchfork.

У 2018 році група випустила шостий лонгплей «Marauder», в якому об'єднала всі свої творчі сили для створення чогось нового в пост-панк рівайвлі. Загадкові кліпи, майже  потойбічні сили, тягучий, ембіентний саунд  що межує зі скорострільними бойовиками. Експеримент оцінили не всі, але найвідданіші фанати лишилися задоволеними.

Пол Бенкс в одному з інтерв'ю про альбом «Marauder»:«Цей альбом я писав із насолодою. Я насолоджувався спілкуванням з Семом і Деном. І насолоджувався процесом створення пісень. Це прекрасний і рідкісний момент. Ми не пишемо треки з метою типу"А давайте будемо звучати ось так ". Ден приніс кілька гітарних наробок, а потім разом ми їх добудували».

А ви зможете розповісти про свою прихильність до Interpol особисто й здатися їм з потрохами вже наступного літа. Тільки вдягніться пристойніше!

12 червня 2019
Київ, Зелений Театр
Interpol