8 грудня у повнокупольній сферичній залі Телепорту360 ансамбль класичної музики "Фрески" представить програму "На орбіті іспанських ритмів".

До неї увійшли кращі взірці музичних творів від іспанських композиторів 19-20 сторіччя. Але не тільки їхня музика буде представлена цього вечера у Телепорті360 - пристрасні іспанські ритми, що давно заполонили країни та континенти, знайшли свій відгук у творчості композиторів різних країн, звучать на естраді та в кіно.

Звабливі іспанські серенади (П. Сарасате), колоритні народні замальовки (М. де Фалья),мелодії, що розкривають таємниці серця (М.Понсе), спогади про сонячні узбережжя Куби (І.Фролов), магнетичні ритми ритуальних танців ( М. де Фалья), драматичні «танго нуево» (А. П’яццола) звучатимуть на орбіті іспанських ритмів під феєричними проекціями на куполі, що огортають планету спокусливої та пристрасної музики. Виконавці – ансамбль класичної музики «Фрески» у складі Ольга Конопляна ( скрипка), Любов Баранова( віолончель), Ксенія Баришевська(фортепіано).

Запрошуємо о 19 годині у подорож до зірок, на орбіту, де звучать запальні іспанські ритми.