Агенція Незабутніх Концертів "Kiev Kills" презентує:
28 грудня
Арт-клуб "Теплий Ламповий"
Rock Monsters New Year
Новий Рік – свято не тільки для людей. Монстри також хочуть ялинку, тарілку олів’є, келих шампанського, мандаринiв та снігурку. Приходь на розривну вечірку та зустрінь свято разом з рок-монстрами столичного андеграунду 
 SINOPTIK
AGHIAZMA

OMANA

Особливий гість 
Afterparty до світанку
Спеціальні акціі на барі
Конкурси та подарунки
SINOPTIK - найкраща нова група світу за версією Global Battle Of The Bands 2016 року (щорічний міжнародний конкурс рок -груп, в якому брали участь колективи з 14 країн світу). 
Музика заснiжених гірських вершин і солоних морських штормів. Загартовані в численних гастрольних битвах, SINOPTIK влаштовують звуковий апокаліпсис всюди де виходять на сцену.
Вони замішують чесний олдскульний рок-н-рол з агресивними модерними гітарами та синтезаторами цифрової епохи. 

AGHIAZMA – група цілком непридатних для бойових дій молодих людей, які навчилися збирати музичний хаос у витончені послідовності, приручати вигаданих друзів, епілептично танцювати на сцені, а також радувати бабусь історіями про гномів на музичному конкурсі аутичной пісні Євробачення! AGHIAZMA виступить в підтримку альбому Plus Ultra, який вийшов в листопаді 2018го року.

OMANA – гучне рок-тріо з фантазією. Оспівують привидів та інопланетян. Засноване в 2016 екс-гітаристом Vivienne Mort . В доробку гурт має концептуальне EP “Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса” (2016 р.) + сингл Магія.

Вхід - 200 грн. в попередньому продажі
250 грн. в день концерту

Квитки доступні Online:https://2event.com/uk/events/1585593

Doors open – 18:30

Адреса: вул. Омел’яновича-Павленка 4/6 (м. Арсенальна)