Прем’єра! Київський театр танцю та музики «Дуенде фламенко» (flamenco.kiev.ua) презентує абсолютно новий та абсолютно унікальний в масштабах всієї країни музичний проект: ансамбль музики середньовіччя та близького сходу «Тарáб андалусí» із історично-пізнавальною програмою «Музика країни Аль-Андалус». 18 березня 2015 року на сцені Будинку актора.

Єдиний у країні ансамбль подібного складу та напрямку запрошує на свій концерт як шанувальників вишуканої, давньої, етнічної та незвичайної музики, так і всіх тих, хто просто любить стародавні культури Іспанії та Близького Сходу, цікавиться історією, витонченою поезією, іноземними чи давніми мовами, або просто є романтиком або творчою особистістю та потребує нових емоцій та особливих вражень для власної душі та палива для творчості. Ми чекаємо вас усіх!

«Аль-Андалус» - велична мусульманська країна, що існувала у середні віки на території давньої Іспанії між 711 до 1492 роками, що була високорозвиненим осередком культури, науки, технологій та суспільного прогресу, привнесених з Близького Сходу, що мали визначний вплив на розвиток всієї європейської культури у період «темних віків» середньовіччя та у значній мірі зумовили європейський Ренесанс. 

У програмі «Музика країни Аль-Андалус» пролунають музика, пісні та поезія народів країни «Аль-Андалус» - арабів та маврів, мозарабів, іспанців-християн часів Реконкісти, сефардів та морисків, що виконуватимуться на стародавніх іспанських музичних інструментах та мовами середньовічних  Сходу та Іспанії, і супроводжуватимуться невеличкою розповіддю про історію та культуру тих часів.
 
У концерті приймають участь відомі київські музиканти:

 - Костянтин Красноухов (спів, уд, латинська гітара) - автор та художній керівник проекту
 - Олена Шикура (спів, латинська гітара)
 - Михайло Качалов (віола, шабеба)
 - Максим Бережнюк (ней, шабеба, балабан)
 - Олекса Кабанов (салтеріон, санфона, мавританська гітара, уд, таріха, органіструм)
 - Орхан Агабейлі (дарбуга, бендайр).