Музична формація KOZAK SYSTEM  презентує другий номерний альбом “Живи і Люби”. Презентація відбудеться в рамках   нового рок-шоу  “ Наш МАНІФЕСТ”, яке почує і побачить Київ наприкінці березня.

Рок-шоу складатиметься з двох частин:  спочатку на сцену вийде Сергій Жадан із ска-панк  гуртом з Харькова “Собаки в космосі”.  Після дружнього виступу Жадана,  розпочнеться концерт-презентація українського гурту KOZAK SYSTEM.  Шалено  драйвова і   насправді жива команда  зіграє  велику програму, складену із нових та старих пісень.

Рок-шоу KOZAK SYSTEM “ Наш МАНІФЕСТ” – це потужна енергетика,  це правдиві гостросоціальні  тексти за межею та прості ліричні  про кохання. Це насамперед українська  рок музика, яка має безліч відголосів -  ска, реггі,  етно,  фолк,  та якісна поезія. Кожен слухач тут знайде своє.

Цього вечора музиканти представлять  платівку “Живи і Люби”, яка безумовно стане  цінним  культурним надбанням українців і ось чому:

- авторами текстів   стали Сергій Жадан, Сашко Положинський, Олег "МОХ" Гнатів (Perkalaba),  Юрій Іздрик, Дмитро Лазуткін,  Артем Полежака. Всі автори -  не лише гучні, але й дуже важливі для сучасної України імена.

- обкладинку альбому створив  український художник Андрій Єрмоленко, відомий як автор низки яскравих і нетривіальних графічних робіт - від гопників із серії "жлоб-арт" до циклу про українських повстанців з різних історичних епох.

- альбом створювався протягом  надскладного для всіх нас 2014 року. Більшість треків записувалося у перервах  між концертами, попри щільний гастрольний графік. Адже минулого року KOZAK SYSTEM  були прийняті польским слухачем, і з понад 70 концертів більшість зіграли саме в Польщі.

-  окрім України,альбом  виходить ще й у Польщі на лейблі “LOU&ROCKED BOYS” та має  декілька feats,  в тому числі   з польською легендою Марилею Родович (Maryla Rodowicz),  та гуртами “ENEJ”  та “BENDAREK”.

Матеріал з альбому вже частково знайомий слухачам, бо відеороботи на пісні “Сни” та “Не було і от” були презентовані цього року на українських музичних каналах:

Великий Рок-концерт  KOZAK SYSTEM “ Наш МАНІФЕСТ” вібудеться 27 березня в київському клубі “Altas».  Тож приходь і слухай новий український рок!