Перша в Україні мистецька виставка про та за участі людей з синдромом Дауна.

Любов, секс, смерть чи політика? «Що важливо» – для людей з/без синдрому Дауна?

Представляємо виставку «Що важливо», яка відкривається в Києві у креативному просторі Izone 19 жовтня і демонструється до 8 листопада.

Кураторки Лізавета Герман та Марія Ланько відібрали та поєднали понад 40 робіт, які дозволять відвідувачам зануритися в світ того, що важливо для людей з чи без додаткової хромосоми.

В межах проекту Станіслав Туріна та Катерина Лібкінд взаємодіяли з людьми із синдромом Дауна щоб з’ясувати, що ж їх хвилює найбільше? Саме на ці теми розмірковують художники. До проекту увійшли роботи, що були створені сучасними українськими митцями за останні 20 років, а також проекти, реалізовані самостійно та в партнерстві з людьми із синдромом Дауна. Гості також побачать об’єкти з Німеччини: роботи художників із синдромом Дауна та серію фотопортретів.

Учасники проекту: Анне Ляйхтфус, Олександр Стешенко, Станіслав Туріна, Катерина Лібкінд, Олена Субач, Ярема Малащук, Роман Хімей, Павло Юров, Алевтина Казхідзе, Влодко Кауфман, Мирослав Ягода, Любомир Тимків, Євген Голубєнцев, Андрій Сагайдаківський, Юрій Соколов, Кирило Проценко, Дарія Кузьмич, Світлана Селезньова, Клеменс Мартін Тео Барон, Зюзанне Кумпель, Гарбіель Лютербек, Жан-Марі Мон, Бріт Шилінг та інші.

Goethe-Institut в Україні досліджує разом з німецьким партнером TOUCHDOWN 21 креативну діяльність людей з синдромом Дауна, прокладаючи мости між цими незвичайними митцями, соціальними діячами та молодим мистецьким середовищем в Україні. 

За фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Партнери: ВБО "Даун Синдром" та креативний простір IZONE. 

Візуальний стиль: 3z Studio
Архітектура виставки: FORMA

Вхід – безкоштовний.