В Домі Майстер Клас стартує лекційно-екскурсійний проект «Сім брам», як продовження минулорічного проекту «Київські суботи», в якому ми знайомилися з Києвом, його архітектурою і звуками, його мовою і людьми, спогадами, які ще живі у просторі міста.
Унікальність проекту «Сім брам» в поєднанні екскурсії та лекції в одній зустрічі.

Отож, перша зустріч, або Брама перша – «Небесна»:.
Йдеться про Софію Київську, відгороджену від повсякдення столиці потужною стіною. Щоб увійти до Брами Неба Земного, яким, за легендою, і є Собор, треба обрати свій вхід на одній з чотирьох сторін світу. 

Про це поговоримо: коротко - на прогулянці вздовж мурів монастиря, та розлого – на лекції у Домі Майстер Клас.
Усі знають про два наскрізних проходи до Собору, це дзвіниця та Південна брама, Але розкриємо деякі сенси й відомості про дві інших входи до Софійського монастиря, на лекції, що буде присвячена тому, коли і навіщо ці брами з`явились.

Модератори проекту:

Diana Klochko - мистецтвознавець, критикиня, експерт творів живопису та реставрації, викладачка, лекторка з історії мистецтва, особа, впізнавана у видавничих колах,заслужений діяч культури України.

«Моя ідея - поєднати екскурсії з лекціями, тобто щоб можна було подивитись у "польових умовах" і обговорити після цього побачене. І ще, щоб екскурсовод і лектор були різними фахівцями, з різною оптикою і лексикою, так більше дискусійних моментів виникає…»

Алексей Гедеонов – соціолог, письменник, киянин. Літературна діяльність Олексія включає в себе низку збірників оповідань та роман «Випадковій гість». За характерну особливість- використання «гвари» - ... суржику довоєнного Львова та незвичайний авторський стиль, роман був відзначений за підсумками конкурсу «Активація слова», де отримав Гран-прі.

«Крім ідеї Діани Георгіївни, мене привабила можливість розмови, можна сказати діалогу - з небайдужої аудиторією.
Зараз величезний попит на "частково відкриту" історію, він небезпідставний і корисний, цей попит. На жаль, поряд з дуже цікавими, позитивними і пізнавальними проектами, на хвилі інтересу спливла величезна кількість дуже сумнівної інформації і її носіїв, хотілося б розвіяти цей морок, просвіщати - у міру сил.»

День проведення – субота, 13.11
Час проведення – з 13.00 до 16.30
Вартiсть 1 зустрiчi - экскурсії - 400 грн
Реєстрація на екскурсію за посиланням: goo.gl/UvXPcN
Довідки за телефоном: (044) 594 10 63

Увага: екскурсія починається біля Золотих Воріт о 13:00. Наш лектор Алексей Гедеонов зустрічатиме вас там із червоним блокнотом)