396-й концерт проекту "Тема з варіаціями. Live 3.0"

Відомі українські музиканти Яків Цвєтінський та Костянтин Іоненко разом з друзями представлять новий спільний проект авторської музики.

Yakiv Tsvietinskyi - trumpet

Misha Lyshenko - piano

Konstantin Ionenko - bass

Dmytro Litvinenko - drums

Яків Цвєтінський – український джазовий трубач, композитор і аранжувальник, лідер колективів LLT Trio і Yakiv Tsvietinskyi West Michigan Project.

Цвєтінський один з представників нової дніпровської джазової сцени. Закінчив академію музики ім. М. Глінки в 2016. У тому ж році отримав грант за програмою ім. Фулбрайта на навчання в Western Michigan University (США), де в 2018 році отримав ступінь магістра в області джазового виконавства. У 2017 році Яків Цвєтінський був одним з 23 молодих музикантів з усього світу, обраних для участі в Betty Carter’s Jazz Ahead – престижної джазової програми, щорічно проводиться в Центрі мистецтв імені Джона Ф. Кеннеді у Вашингтоні. Лауреат премії DownBeat Student Music Award в 2017 і 2018 роках.

Костянтин Іоненко - композитор, педагог, один з найбільш затребуваних басистів України. Брав участь у багатьох музичних пректах як в нашій країні так і закордоном, в тому числі в США - концертах в Білому Домі (Washington) та ООН (New York). Музика Костянтина Іоненко неодноразово отримувала високі оцінки і схвальні відгуки музичних критиків як в Україні, так і за кордоном - в Європі, Японії та США. Альбом "Noema" увійшов в рейтинг кращих джазових альбомів All About Jazz 2016 року за версією критика Mark Sullivan. А остання робота з Deep Tone project "Onward" вийшла в світ на культовому іспанському джазовому лейблі Fresh Sound і також отримала високі оцінки та відгуки.

Михайло Лишенко - український джазовий піаніст, органіст та виконавець на інших клавішних інструментах, що захоплюється як традиційними, так і сучасними напрямами джазу і музики в цілому.

Лишенко постійно концертує по ключовим джазовим майданчикам країни та є учасником багатьох проектів, серед яких Vibe Trio, Dark Side Trio, LLT Trio, Konstantin Kolesnichenko Quartet, JazzLo, Evgeniy Pugachov Trio та інші. Співпрацював із зарубіжними музикантами, такими як Frank Parker, Jan Korinek, Dimitris Klonis, Shanna Waterstown, був учасником John Hollenbeck Jazz Workshop Orchestra. Учасник міжнародних джазових фестивалів Leopolis Jazz Festival (Alfa Jazz Festival), AMIJazz, Art-Jazz Cooperation, Blue Bay Jazz Fest, Music Without Limits та інших.

Дмитро Литвиненко - український барабанщик родом з міста Дніпро. Дмитро виконує музику у різноманітних стилях, починаючи від Fusion до Contemporary Jazz. Учасник таких проектів, як LLT Trio, Dark Side Trio, Konstantin Kolesnichenko Quartet та інших. Виступав на багатьох міжнародних джазових фестивалях, таких як Alfa Jazz Festival, Warsaw Summer Jazz Days, Blue Bay Jazz Fest, ZaJazz Fest та інших.

Вартість квитка: 200 грн.

Квитки можна придбати в клубі "Музичний простір МК" (вул. Б. Хмельницького 57 Б) у день концерту.