Мистецький проект ARTSPACE Київського Планетарію та видавництво «Київський Будинок Книги» запрошують на цікаву та захоплюючу зустріч.

Вивчаючи історичний контекст практики З.Фрейда не припиняєш дивуватися новизні та масштабу діяльності першого психоаналітика. Фрейд працював в областях, які традиційна психологічна наука вважала незначними чи взагалі не важливими.

Відкриття несвідомого перевертає психологічний погляд на життя людини. За Фрейдом, людина не є господарем у власному домі, а підкоряється несвідомим пристрастям та мотивам. Зрозуміти та побачити області несвідомого, до яких немає доступу свідомості, можливо лише через помилкові дії, застереження, в той час коли королівським шляхом до несвідомого є матеріал сновидінь.

«Тлумачення сновидінь» - основоположна психоаналітична праця Фрейда. Після нього сни більше не передбачають майбутнє, а психоаналіз науково підходить до тлумачення, виявляючи таємний сенс послань несвідомого.

На зустрічі ми спробуємо встановити місце та точку відліку для тлумачень, розібратися в психоаналітичній техніці тлумачення та роздивитися зміст сновидінь.
Лекція зацікавить як професійних психологів, психоаналітиків, студентів – психологів, так і всіх, хто цікавиться психологією та психоаналізом.

Автор і ведучий:

Музиченко Вадим Олександрович - психоаналітик, психолог, методолог, магістр та призер гранту Магістратури гуманітарних та соціальних наук з психології ( Університет м. Ніцци, Франція) .