«UaSA | Культовий Stand-up» в культовому місці!

В пабі «Культ» на Ревуцького 15, на вас чекає справжня атмосфера стендап-комедії та дружнього відпочинку зі смачними закусками і пивом. Приходьте на культову вечірку - отримайте культовий заряд енергії та позитиву!

19 вересня, для вас виступають:

Женя Бабков – ведучий «Городского открытого микрофона», комік, який входить в топ-10 кращих коміків по версії українських фестивалів стендап-комедії: O’fest 2016, Independent stand-up festival 2016 та 2017.

Максим Кравець – автор та актор гумористичного проекту «#шоуюри» з Юрієм Горбуновим, фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», кіноактор та кіносценарист.

Кiрiл Мазур – наймолодший комік в Україні, двічі переможець шоу «Розсміши коміка», володар премії «Відкриття фестивалю» на українському фестивалі стендап-комедії.

Юра Громовий – резидент «Stand-up. UA», ранковий ведучий на радіо «Перець ФМ», актор гумористичних серіалів та гумористичного проекту «Мамахохотала» на телеканалі НЛО TV.

Вова Євчук – переможець проекту «Розсміши коміка», чемпіон Рівненської Ліги сміху 2017, автор гумористичних телевізійних проектів України.

Ведучий вечора: автор гумористичних проектів, стендап-комік – Іван Жорноклей.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!